کد خبر: ۸۹۶۷۲
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۵
با معاونت برنامه‌ریزی و مدیریت منابع انسانی بیمه رازی، جلسات مکرر برگزار شد که در نتیجه تفاهم‌نامه همکاری مؤسسه با بانک آینده و بیمه رازی فی مابین دو سازمان به امضا رسید.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،دکترحسین محمدپور زرندی گفت: جهت انعقاد تفاهم نامه همکاری با بانک آینده و بیمه رازی  با معاونت برنامه‌ریزی و مدیریت منابع انسانی بیمه رازی، جلسات مکرر برگزار شد که در نتیجه آن کارگروه علمی متشکل از معاونت برنامه‌ریزی و علمی، مدیریت برنامه‌ریزی، آموزش و پژوهش مؤسسه و معاونت برنامه‌ریزی و مدیریت منابع انسانی بیمه رازی تشکیل شد. در فاز نخست، تفاهم‌نامه‌ای بین بیمه رازی و مؤسسه منعقد شد. در خصوص دوره‌های موردنیاز بیمه رازی و نحوه کاری، سازوکارهایی تدوین شد.

با ریاست هیأت مدیره، معاونت منابع انسانی و مدیریت آموزش بانک آینده نیز، جلسات مکرر برگزار شد که در نتیجه آن کارگروه علمی متشکل از مدیریت آموزش بانک و مدیریت برنامه‌ریزی، آموزش و پژوهش مؤسسه تشکیل شد. در فاز نخست همکاری آزمون دانشی معاونین بانک آینده در مؤسسه برگزار شد. در فاز بعدی مقرر شد دوره MBA با گرایش بانکداری و دوره‌های زبان تجارت برای کارکنان بانک برنامه‌ریزی و اجرا شود.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی ۱۱ کیلومتری تنکابن بوی خون می‌دهد و در یکسال گذشته ۲۵ نفر را به گام مرگ کشانده است، این درحالی که مسئولان راه بر سر نامیدن آن به اسم کمربندی یا کنارگذر اختلاف نظر دارند.
آسیب شناسی رفتارهای نابخردانه در محرم ؛تهدید عاشورا

آسیب شناسی رفتارهای نابخردانه در محرم ؛تهدید عاشورا

یک رفتار شناس گفت : استفاده از یک مداح بی سواد ، سنگین تر کردن علامت ها و تزئئین آنها با شیر ، بز و همچنین ذبح گاو و گوسفند و شتر در مقابل چشمان کودکان و برگزاری هیات ها در آپارتمان ها رفتارهای نابخردانه ای است که ذات فرهنگ عاشورایی را هدف گرفته است.