کد خبر: ۸۹۶۷۲
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۵
با معاونت برنامه‌ریزی و مدیریت منابع انسانی بیمه رازی، جلسات مکرر برگزار شد که در نتیجه تفاهم‌نامه همکاری مؤسسه با بانک آینده و بیمه رازی فی مابین دو سازمان به امضا رسید.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،دکترحسین محمدپور زرندی گفت: جهت انعقاد تفاهم نامه همکاری با بانک آینده و بیمه رازی  با معاونت برنامه‌ریزی و مدیریت منابع انسانی بیمه رازی، جلسات مکرر برگزار شد که در نتیجه آن کارگروه علمی متشکل از معاونت برنامه‌ریزی و علمی، مدیریت برنامه‌ریزی، آموزش و پژوهش مؤسسه و معاونت برنامه‌ریزی و مدیریت منابع انسانی بیمه رازی تشکیل شد. در فاز نخست، تفاهم‌نامه‌ای بین بیمه رازی و مؤسسه منعقد شد. در خصوص دوره‌های موردنیاز بیمه رازی و نحوه کاری، سازوکارهایی تدوین شد.

با ریاست هیأت مدیره، معاونت منابع انسانی و مدیریت آموزش بانک آینده نیز، جلسات مکرر برگزار شد که در نتیجه آن کارگروه علمی متشکل از مدیریت آموزش بانک و مدیریت برنامه‌ریزی، آموزش و پژوهش مؤسسه تشکیل شد. در فاز نخست همکاری آزمون دانشی معاونین بانک آینده در مؤسسه برگزار شد. در فاز بعدی مقرر شد دوره MBA با گرایش بانکداری و دوره‌های زبان تجارت برای کارکنان بانک برنامه‌ریزی و اجرا شود.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
ایران در حال پشت سر گذاشتن اقتصاد نفتی است

ایران در حال پشت سر گذاشتن اقتصاد نفتی است

استادیار دانشگاه امام باقر (ع) با اشاره به اقتصاد نفت پایه که شکننده ترین عنصر اقتصاد کشور بوده گفت: همانطور که امروز از تجارب نیروهای دفاعی در کشور برای صنایع خودروسازی و قطعه سازی استفاده می شود با انتقال این تجربیات در یک سیستم هم افزا همه می توانند از این ظرفیت در پیشبرد اهداف کشور استفاده کنند.
تحریم صنایع پتروشیمی تهدیدی نمایشی است

تحریم صنایع پتروشیمی تهدیدی نمایشی است

نماینده شیراز در مجلس نهم گفت :بیشتر تولیدات پتروشیمی ایران در داخل کشور مصرف می‌شود و تهدیدهای دشمن مبتنی بر تحریم شرکت‌های پتروشیمی اثر چندانی در موازنه اقتصادی بین الملل ایران ندارد.
آخرین اخبار