کد خبر: ۸۹۵۳۳
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۵
در نهمین کنفرانس بین المللی بودجه‌ریزی بر مبنای عملکرد محقق شد
مدیر کل برنامه و بودجه معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد گفت: در نهمین کنفرانس بین‌المللی بودجه‌ریزی بر مبنای عملکرد، شهرداری مشهد به عنوان تنها شهرداری در کشور توانست تندیس نقره‌ای بلوغ بودجه‌ریزی بر مبنای عملکرد را به دست آورد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، جمال حسن بارانی با اعلام این خبر اظهار کرد: نهمین کنفرانس بین‌المللی بودجه‌ریزی بر مبنای عملکرد در تاریخ هجده و نوزدهم دی ماه سال جاری با حضور وزارتخانه‌ها، شهرداری‌ها، سازمان‌ها و نهادهای بخش عمومی بنگاه‌های اقتصادی خصوصی، نهادهای دولتی و خصوصی و سازمان‌ها و بنگاه های مالی و بیمه در دانشگاه الزهرا(س) تهران برگزار شد.
وی با بیان اینکه این کنفرانس از سال 88 به صورت متوالی در حال برگزاری است، افزود: این کنفرانس امسال در چهار محور پیاده‌سازی و استقرار نظام بودجه‌ریزی بر مبنای عملکرد در ایران، ارزیابی بلوغ بودجه‌ریزی بر مبنای عملکرد در وزارتخانه‌ها و دستگاه‌های اجرایی، نقش حسابرسی عملکرد در اجرای نظام بودجه‌ریزی بر مبنای عملکرد و نقش و کارکرد قوه مقننه در اجرای نظام بودجه‌ریزی بر مبنای عملکرد برگزار گردید. 
مدیر کل برنامه و بودجه معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد در ادامه افزود: بودجه‌ریزی بر مبنای عملکرد از سال 92 تاکنون به صورت عملیاتی و عملکردی در شهرداری مشهد ثبت می‌شود و این مجموعه برای نخستین بار در میان دستگاه‌های اجرایی سطح کشور توانست ساز و کار اجرایی بودجه عملکردی را از طریق سامانه ایجاد نماید.
بارانی گفت: شهرداری مشهد در سال 94 و سال 96 و همچنین در سال جاری توانست تندیس نقره‌ای این کنفرانس بین‌المللی را به دست آورد؛ همچنین باید به این مسئله توجه داشت که تندیس نقره‌ای بالاترین سطحی بوده که تمامی سازمان‌ها، وزارت خانه‌ها و غیره توانسته‌اند کسب کنند و تاکنون هیچ نهادی نتوانسته تندیس طلایی را به دست آورد.
وی با اشاره به اینکه شهرداری مشهد تنها مجموعه در میان سایر شهرداری‌های کشور است که توانسته تندیس نقره‌ای را به دست آورد، یادآور شد: در نهمین دوره این کنفرانس تنها هشت نهاد توانسته‌اند به مقام‌های تقدیرنامه، برنز و نقره‌ای دست یابند که در این میان فقط شهرداری مشهد و وزارت بهداشت توانستند تندیس نقره‌ای بلوغ بودجه‌ریزی بر مبنای عملکرد را به دست آورند.
مدیر کل برنامه و بودجه معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد در خاتمه گفت: در این کنفرانس نیز از کشورهای فرانسه، مالزی و اوکراین حضور داشتند.
 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تولید دانش بنیان چراغ راه شرکت‌های صنعتی/ ضرورت رفع محدودیت برای  دانش بنیان‌ها/ خودروسازان از چرخه دولتی خارج شوند

تولید دانش بنیان چراغ راه شرکت‌های صنعتی/ ضرورت رفع محدودیت برای دانش بنیان‌ها/ خودروسازان از چرخه دولتی خارج شوند

رئیس انجمن علمی اقتصاد شهری ایران ضمن اشاره به تولید دانش بنیان به عنوان سه کلمه راهبردی، رفع محدودیت شرکت‌های دانش بنیان را ضروری دانست و خواستار خروج خودروسازان از چرخه دولتی شد.
ضرورت حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور/ سه جزء اصلی شعار سال چیست؟

ضرورت حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور/ سه جزء اصلی شعار سال چیست؟

نماینده مجلس ضمن اشاره به سه جزء اصلی شعار سال حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور را ضروری خواند.
پربازدیدترین ها