کد خبر: ۸۹۵۰۰
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۷ - ۲۰:۴۵
رئیس پلیس راه خراسان شمالی:
رئیس پلیس راه خراسان شمالی از لغزندگی محورهای استان خبر داد و گفت: همراه داشتن زنجیر چرخ ضروری است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سرهنگ علیرضا حسین زاده اظهار کرد: باتوجه به بارش برف و باران در تمام محورهای سطح استان، رانندگان رعایت نکات راهنمایی و رانندگی را مد نظر قرار دهند تا مشکل خاصی به وجود نیاید.

حسین زاده با اشاره به بارش برف و مه گرفتگی در گردنه های پلمیس و اسدلی، افزود: برای تردد در این محورها استفاده از زنجیر چرخ الزامی است.

وی ادامه داد: همچنین محور بجنورد به آشخانه دارای برف خفیف و مه گرفتگی بوده و جاده نیز لغزنده است.

رئیس پلیس راه خراسان شمالی با بیان اینکه هم اکنون در محور تنگه ترکمن و تخته باقلق در راز و جرگلان بارش شدید برف را شاهد هستیم، تصریح کرد: با توجه به اینکه این محورها لغزنده هستند، استفاده از زنجیر چرخ برای تردد در محور تخته باقلق لازم و ضروری است.

حسین زاده گفت: باتوجه به بارش باران در دیگر محورهای خراسان شمالی ضروری است رانندگانی که قصد تردد دارند ضمن رعایت نکات راهنمایی و رانندگی از سرعت و سبقت غیر مجاز پرهیز کنند. 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
سناریوی دولت برای کنترل بازار مسکن با عرضه 400 هزار واحد مسکونی

سناریوی دولت برای کنترل بازار مسکن با عرضه 400 هزار واحد مسکونی

بدنبال افزایش 100درصدی قیمت مسکن ، دولت بنا دارد 400 هزار واحد مسکونی طی دو سال آینده با هدف کنترل بازار خرید و اجاره با مشارکت بخش خصوصی وارد بازار خواهد کرد.
حباب سکه کوچکتر شد

حباب سکه کوچکتر شد

با وجود ثبات قیمت های جهانی بازار طلا به تبعیت از ریزش نرخ دلار روند کاهشی خود را ادامه داد تا به تعبیر کشتی آرای حباب سکه در حال تخلیه گزارش شود.