کد خبر: ۸۹۴۹۷
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۰
در کارگروه حفاظت محیط‌زیست عنوان شد
معاون برنامه‌ریزی فرمانداری کرج اعلام کرد که طبق گزارش شهرداری پانصد دستگاه اتوبوس فرسوده با عمر بالای ١٠ سال در کرج تردد می‌کنند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمد مجرد در جلسه کارگروه حفاظت از محیط‌زیست شهرستان کرج گفت: سه موضوع محوری «روز هوای پاک، ساماندهی زباله‌های اطراف محدوده ماهدشت و وضعیت تخلیه چاه و نخاله» در این جلسه موردبررسی قرارگرفته است.

وی با اشاره به نام‌گذاری ۲۹ دی‌ماه به‌عنوان «روز هوای پاک» خاطرنشان کرد: حساسیت و فرهنگ‌سازی درزمینهٔ حفاظت از محیط‌زیست با تدوین برنامه‌های ویژه این روز بیش‌ازپیش در جامعه احساس خواهد شد.

معاون برنامه‌ریزی فرمانداری کرج با اشاره به گزارش شهرداری گفت: ۵۰۰ دستگاه اتوبوس در شهر کرج تردد دارند که عمرشان بالاتر از ۱۰ سال است و باید نسبت به انجام معاینات فنی و بهسازی این ناوگان اقدام جدی صورت گیرد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
سناریوی دولت برای کنترل بازار مسکن با عرضه 400 هزار واحد مسکونی

سناریوی دولت برای کنترل بازار مسکن با عرضه 400 هزار واحد مسکونی

بدنبال افزایش 100درصدی قیمت مسکن ، دولت بنا دارد 400 هزار واحد مسکونی طی دو سال آینده با هدف کنترل بازار خرید و اجاره با مشارکت بخش خصوصی وارد بازار خواهد کرد.
حباب سکه کوچکتر شد

حباب سکه کوچکتر شد

با وجود ثبات قیمت های جهانی بازار طلا به تبعیت از ریزش نرخ دلار روند کاهشی خود را ادامه داد تا به تعبیر کشتی آرای حباب سکه در حال تخلیه گزارش شود.