کد خبر: ۸۹۴۶۵
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۳
سید جلال ملکی خبر داد
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از حریق گسترده در یک کارگاه نجاری و مبل سازی در خیابان دماوند خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سید جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران در گفتگو با خبرنگار شهر فردا، از حریق گسترده در یک کارگاه نجاری و مبل سازی در خیابان دماوند خبر داد.

ملکی اظهار کرد: صبح امروزساعت10:16دقیقه یک مورد آتش سوزی در کارگاه نجاری و مبل سازی در خیابان دماوند ،خیابان ناصری به سامانه 125سازمان آتش نشانی شهرداری تهران اطلاع داده میشود که آتش نشانان در مدت زمان 3دقیقه در محل حاضر می شوند. 

وی اظهار کرد:کارگاه تولید مبل 2طبقه و دارای سقف مسقف بوده که هر طبقه 120متر وسعت داشته در طبقه اول کارگاه رویه کوبی مبل و طبقه بالایی که کارگاه رنگرزی بوده دارای سقف ایمن نبوده است.

ملکی در پایان خاطر نشان کرد:این  حادثه تلفات جانی نداشته است و علت این حادثه  درحال بررسی است.
 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
سناریوی دولت برای کنترل بازار مسکن با عرضه 400 هزار واحد مسکونی

سناریوی دولت برای کنترل بازار مسکن با عرضه 400 هزار واحد مسکونی

بدنبال افزایش 100درصدی قیمت مسکن ، دولت بنا دارد 400 هزار واحد مسکونی طی دو سال آینده با هدف کنترل بازار خرید و اجاره با مشارکت بخش خصوصی وارد بازار خواهد کرد.
حباب سکه کوچکتر شد

حباب سکه کوچکتر شد

با وجود ثبات قیمت های جهانی بازار طلا به تبعیت از ریزش نرخ دلار روند کاهشی خود را ادامه داد تا به تعبیر کشتی آرای حباب سکه در حال تخلیه گزارش شود.