کد خبر: ۸۹۴۲۲
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۷ - ۲۰:۴۸
مهندس نوبخت خبر داد
مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو از انعقاد قرارداد این شرکت با دبیرخانه جشنواره تئاتر خبر داد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مدیرعامل  شرکت بهره برداری متروی تهران در حاشیه مراسم انعقاد قرارداد شرکت مترو با دبیرخانه جشنواره تئاتر شهر گفت: با انعقاد قرارداد شرکت بهره برداری مترو با دبیرخانه جشنواره تئاتر فجر تئاترهای محیطی در پلازای میدان ولیعصر (عج) برگزار می شود.

مهندس نوبخت تصریح کرد:شرکت بهره برداری متروی تهران با در اختیار قرار دادن فضا در جهت اطلاع رسانی این جشنواره در ایستکاه های خط ۴به یاری سی و هفتمین جشنواره تئاتر فجر رفت.

وی با اشاره به اینکه محور این تئاترها موضوعاتی است که شهروندان در ارتباط با مترو با آن سرو کار دارند تاکید کرد:براساس این قرارداد هر فصل ۴۰ تئاتر در میدان ولیعصر اجرا می شود.

به گفته مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران استفاده از ظرفیت تئاتر برای آموزش شهروندی از جمله اولویت های شرکت بهره برداری مترو در حوزه کارهای فرهنگی اتفاق خواهد افتاد.

نوبخت همچنین اضافه کرد:براساس این قرارداد مقرر شد مجموعه پلازای ایوان انتظار در جدول تئاترهای محیطی قرار گرفته و انجام تبلیغات محیطی جشنواره تئاتر فجر در ایستگاه تئاتر شهر از دیگر محورهای این قرارداد بود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
سناریوی دولت برای کنترل بازار مسکن با عرضه 400 هزار واحد مسکونی

سناریوی دولت برای کنترل بازار مسکن با عرضه 400 هزار واحد مسکونی

بدنبال افزایش 100درصدی قیمت مسکن ، دولت بنا دارد 400 هزار واحد مسکونی طی دو سال آینده با هدف کنترل بازار خرید و اجاره با مشارکت بخش خصوصی وارد بازار خواهد کرد.
حباب سکه کوچکتر شد

حباب سکه کوچکتر شد

با وجود ثبات قیمت های جهانی بازار طلا به تبعیت از ریزش نرخ دلار روند کاهشی خود را ادامه داد تا به تعبیر کشتی آرای حباب سکه در حال تخلیه گزارش شود.