کد خبر: ۸۹۴۲۱
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۴
نشست هم اندیشی پيروز حناچي، با شهرداران تهران پس از انقلاب، صبح امروز در دفتر شهردار تهران برگزار شد.
 در این نشست محمد توسلی، سید کمال الدین نیک روش، غلامحسین دلجو، محمدنبی حبیبی، سید مرتضی طباطبایی، مرتضی الویری، محمد علی نجفی و محمدعلی افشانی حاضر بودند. همچنین محمود احمدی نژاد، محمدباقر قالیباف، محمدحسن ملک مدنی و غلامرضا کرباسچی حضور نداشتند. 

محور اصلی این هم اندیشی، بحث و گفتگو درباره چالش های مهم تهران و راهکارهای حل مشکلات بود. شهردار تهران در این نشست خطاب به شهرداران گذشته پایتخت این پرسش را مطرح کرده است که اگر جای من بودید، چگونه تهران را اداره می کردید؟ هر یک از حاضران به بیان خاطرات خود از دوران شهردار بودنشان پرداخته اند. از جمله محمدنبی حبیبی به ذکر این موضوع پرداخت که زمان شهردار بودن او سیل مهیبی در تهران آمد و مدتی بعد موشک باران شروع شد. او در این نشست شرح داد که چگونه بر این مشکلات فائق می آمده است.

حناچی نیز با ارائه آمارهایی درباره وضعیت سلامت مردم تهران و آلودگی و ترافیک؛ مهمانان این نشست را در جریان جزئیات مشکلات پایتخت نشینان قرار داد.

ادامه دارد...

 

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
سناریوی دولت برای کنترل بازار مسکن با عرضه 400 هزار واحد مسکونی

سناریوی دولت برای کنترل بازار مسکن با عرضه 400 هزار واحد مسکونی

بدنبال افزایش 100درصدی قیمت مسکن ، دولت بنا دارد 400 هزار واحد مسکونی طی دو سال آینده با هدف کنترل بازار خرید و اجاره با مشارکت بخش خصوصی وارد بازار خواهد کرد.
حباب سکه کوچکتر شد

حباب سکه کوچکتر شد

با وجود ثبات قیمت های جهانی بازار طلا به تبعیت از ریزش نرخ دلار روند کاهشی خود را ادامه داد تا به تعبیر کشتی آرای حباب سکه در حال تخلیه گزارش شود.