کد خبر: ۸۹۴۲۱
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۴
نشست هم اندیشی پيروز حناچي، با شهرداران تهران پس از انقلاب، صبح امروز در دفتر شهردار تهران برگزار شد.
 در این نشست محمد توسلی، سید کمال الدین نیک روش، غلامحسین دلجو، محمدنبی حبیبی، سید مرتضی طباطبایی، مرتضی الویری، محمد علی نجفی و محمدعلی افشانی حاضر بودند. همچنین محمود احمدی نژاد، محمدباقر قالیباف، محمدحسن ملک مدنی و غلامرضا کرباسچی حضور نداشتند. 

محور اصلی این هم اندیشی، بحث و گفتگو درباره چالش های مهم تهران و راهکارهای حل مشکلات بود. شهردار تهران در این نشست خطاب به شهرداران گذشته پایتخت این پرسش را مطرح کرده است که اگر جای من بودید، چگونه تهران را اداره می کردید؟ هر یک از حاضران به بیان خاطرات خود از دوران شهردار بودنشان پرداخته اند. از جمله محمدنبی حبیبی به ذکر این موضوع پرداخت که زمان شهردار بودن او سیل مهیبی در تهران آمد و مدتی بعد موشک باران شروع شد. او در این نشست شرح داد که چگونه بر این مشکلات فائق می آمده است.

حناچی نیز با ارائه آمارهایی درباره وضعیت سلامت مردم تهران و آلودگی و ترافیک؛ مهمانان این نشست را در جریان جزئیات مشکلات پایتخت نشینان قرار داد.

ادامه دارد...

 

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
بهره برداری از ۲۰۰ کیلومتر خط با ۱۱۵ ایستگاه طی ۲۰ سال

بهره برداری از ۲۰۰ کیلومتر خط با ۱۱۵ ایستگاه طی ۲۰ سال

مدیر عامل شرکت بهره برداری مترو تهران گفت: پس از گذشت ۲۰ سال امروز شرکت بهره برداری مترو تهران با افتخار شاهد بهره برداری از ۲۰۰ کیلومتر خط با ۱۱۵ ایستگاه فعال است.
راهپیمایی 22 بهمن در سراسر ایران/ تصاویر

راهپیمایی 22 بهمن در سراسر ایران/ تصاویر

مراسم راهپیمایی یوم الله 22 بهمن و بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی روز دوشنبه با حضور پرشور مردم در سراسر کشور برگزار شد.