کد خبر: ۸۹۲۴۹
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۲
با همکاری جایکای ژاپن و گمرک جمهوری اسلامی ایران صورت گرفت
دوره آموزشی بین‌المللی گمرک برای مدیران گمرک کشور افغانستان از شنبه 97.10.22 تا چهارشنبه 97.11.03 در محل مؤسسه برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،دوره تخصصی کارکنان گمرکات افغانستان از سوی دفتر مطالعات، تحقیقات و ظرفیت‎سازی گمرک جمهوری اسلامی ایران همراه با آژانس بین‎المللی همکاری‎های ژاپن در تهران و مؤسسه آموزش عالی آزاد اندیشه معین برگزار شد.

مدیرکل دفتر مطالعات، تحقیقات و ظرفیت‎سازی گمرک ایران در مراسم اختتامیه دوره تخصصی آموزش گمرکات افغانستان ضمن تقدیر از آژانس همکاری‎های ژاپن و مؤسسه آموزش عالی اندیشه معین گفت: دوره تخصصی آموزش گمرکات افغانستان در قالب تعامل آموزشی به مدت ۱۲ روز در فاز سوم در مؤسسه آموزش عالی آزاد اندیشه معین برگزار شد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پرده کعبه بالا کشیده شد/ تصاویر

پرده کعبه بالا کشیده شد/ تصاویر

این اقدام همه ساله در موسم‌هایی که جمعیت طواف‌کننده به اوج خود می‌رسد، انجام می‌شود و هدف از آن حفظ پرده کعبه مشرفه در برابر پاره شدن یا هرگونه آسیب است.
بزرگترین جشن گاوبازی سرزمین ماتادورها/ تصاویر

بزرگترین جشن گاوبازی سرزمین ماتادورها/ تصاویر

پیش از آغاز مراسم گاوبازی هزاران ماجراجویی که از سراسر دنیا خود را به میدان پلازا کونسیستوریال در شهر پامپلونا رسانده اند با جشن و پایکوبی و غرق شدن در شراب قرمز، خود را آماده می کنند تا با فرار کردن از برابر گاوهای وحشی خشمگین، از ماجراجویی و اضطراب و دلهره لذت ببرند.