کد خبر: ۸۹۲۳۸
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۵
استاندار تهران پیشنهاد داد
استاندار تهران با تاکید بر لزوم اجرای قانون برای مقابله با عرضه پوشاک قاچاق، گفت: برای مقابله با پوشاک قاچاق ابتدا باید زمینه سازی مناسب در افکار عمومی انجام شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، انوشیروان محسنی بندپی در جلسه پیشگیری از فعالیت برندهای قاچاق استان تهران گفت: در حوزه مبارزه با پوشاک قاچاق در سطح استان تهران از یک سو با اجرای قانون در راستای حمایت از تولیدات داخل که مورد تاکید مقام معظم رهبری و ریاست جمهوری است و همچنین به عنوان یک وظیفه علمی برای ما محسوب می‌شود مواجه هستیم و از سوی دیگر باید دغدغه‌های موجود در این حوزه را نیز مورد توجه قرار دهیم.

وی افزود: نظر وزیر کشور در خصوص پیشگیری از فعالیت‌ برندهای قاچاق در استان تهران این است که این موضوع مهم و حساس است و حتما زمینه سازی مناسب در افکار عمومی انجام شود و تذکرات لازم به اصناف و عرضه کنندگان داده شود. لذا بر اساس صحبت‌های وزیر کشور باید نخست در فاز آگاهی بخشی تلاش کنیم و به صورت ارشادی ساماندهی در این حوزه را انجام دهیم.

وی ادامه داد: باید در همه ابعاد این موضوع کار کنیم و مقابله با پوشاک قاچاق را به صورت یک زنجیره در حوزه‌های مختلف مورد توجه قرار دهیم، لذا باید در بحث ارشاد و اخطار از اتحادیه و عرضه کنندگان کمک بگیریم و در مرحله بعد باید با افرادی که عرضه کننده کالای قاچاق هستند برخورد کنیم.

وی تاکید کرد: البته نباید اجرای قانون مشمول زمان شود. اگر همه موارد ارشادی و تذکرات بی اثر بود همین امسال باید موضوع برخورد با عرضه کنندگان پوشاک قاچاق در دستور کار قرار گیرد.
برچسب ها: قاچاق ، تهران ، پوشاک ، شهرفردا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تنها جای یک تندیس خالی است

تنها جای یک تندیس خالی است

به گفته رئیس کمیته میراث فرهنگی و گردشگری شورای شهر تهران مقبره تختی جایگاه خوبی دارد، و تنها جای یک تندیس در خارج از مزار وی خالی است.
نرخ طلا و سکه امروز 22دی ماه

نرخ طلا و سکه امروز 22دی ماه

امروز در بازار طلای 18 عیار به ارزش گرمی349هزارو 700تومان و دلار با ارزش 11 هزار و180تومان معامله شد.