کد خبر: ۸۹۲۳۴
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۷
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران گفت: سرویس مدرسه که صبح امروز تصادف کرده است، مجوز فعالیت به عنوان سرویس مدرسه را نداشته است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،علیرضا قنادان در پاسخ به این پرسش که آیا سرویس مدرسه که صبح امروز تصادف کرد تحت نظارت سازمان تاکسیرانی بوده است؟ گفت: بر اساس اطلاعات به دست آمده، این سرویس تحت نظارت ما نبوده همچنین برچسب سرویس مدارس نیز نداشته است. بنابراین مجوز فعالیت به عنوان سرویس مدرسه را نیز نداشته است.

وی ادامه داد: طی نامه نگاری هایی که با آموزش و پرورش انجام داده ایم درخواست کرده که تعداد سرویس های مدرسه ای که بدون برچسب سازمان تاکسیرانی فعالیت می کنند را معرفی کرده تا نظارت های لازم انجام شود. در این زمینه پلیس راهور به خوبی با ما همکاری می کند و در صورت مشاهده چنین سرویس هایی از ادامه این فعالیت جلوگیری می کند که این همکاری باید از سوی آموزش و پرورش نیز انجام شود.

به گفته قنادان امسال نظارت بر فعالیت سرویس های مدارس بر عهده آموزش و پرورش بوده است.

صبح امروز یک دستگاه مینی بوس، یک ون سرویس دانش آموزان و نیسان در خزانه بخارایی-روبروی خروجی ترمینال جنوب -روبروی پارک بعثت تصادف کرده اند و منجر به مصدومیت ۵ نفر شده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
سناریوی دولت برای کنترل بازار مسکن با عرضه 400 هزار واحد مسکونی

سناریوی دولت برای کنترل بازار مسکن با عرضه 400 هزار واحد مسکونی

بدنبال افزایش 100درصدی قیمت مسکن ، دولت بنا دارد 400 هزار واحد مسکونی طی دو سال آینده با هدف کنترل بازار خرید و اجاره با مشارکت بخش خصوصی وارد بازار خواهد کرد.
حباب سکه کوچکتر شد

حباب سکه کوچکتر شد

با وجود ثبات قیمت های جهانی بازار طلا به تبعیت از ریزش نرخ دلار روند کاهشی خود را ادامه داد تا به تعبیر کشتی آرای حباب سکه در حال تخلیه گزارش شود.