کد خبر: ۸۹۲۳۴
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۷
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران گفت: سرویس مدرسه که صبح امروز تصادف کرده است، مجوز فعالیت به عنوان سرویس مدرسه را نداشته است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،علیرضا قنادان در پاسخ به این پرسش که آیا سرویس مدرسه که صبح امروز تصادف کرد تحت نظارت سازمان تاکسیرانی بوده است؟ گفت: بر اساس اطلاعات به دست آمده، این سرویس تحت نظارت ما نبوده همچنین برچسب سرویس مدارس نیز نداشته است. بنابراین مجوز فعالیت به عنوان سرویس مدرسه را نیز نداشته است.

وی ادامه داد: طی نامه نگاری هایی که با آموزش و پرورش انجام داده ایم درخواست کرده که تعداد سرویس های مدرسه ای که بدون برچسب سازمان تاکسیرانی فعالیت می کنند را معرفی کرده تا نظارت های لازم انجام شود. در این زمینه پلیس راهور به خوبی با ما همکاری می کند و در صورت مشاهده چنین سرویس هایی از ادامه این فعالیت جلوگیری می کند که این همکاری باید از سوی آموزش و پرورش نیز انجام شود.

به گفته قنادان امسال نظارت بر فعالیت سرویس های مدارس بر عهده آموزش و پرورش بوده است.

صبح امروز یک دستگاه مینی بوس، یک ون سرویس دانش آموزان و نیسان در خزانه بخارایی-روبروی خروجی ترمینال جنوب -روبروی پارک بعثت تصادف کرده اند و منجر به مصدومیت ۵ نفر شده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تنها جای یک تندیس خالی است

تنها جای یک تندیس خالی است

به گفته رئیس کمیته میراث فرهنگی و گردشگری شورای شهر تهران مقبره تختی جایگاه خوبی دارد، و تنها جای یک تندیس در خارج از مزار وی خالی است.
نرخ طلا و سکه امروز 22دی ماه

نرخ طلا و سکه امروز 22دی ماه

امروز در بازار طلای 18 عیار به ارزش گرمی349هزارو 700تومان و دلار با ارزش 11 هزار و180تومان معامله شد.