کد خبر: ۸۹۲۳۴
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۷
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران گفت: سرویس مدرسه که صبح امروز تصادف کرده است، مجوز فعالیت به عنوان سرویس مدرسه را نداشته است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،علیرضا قنادان در پاسخ به این پرسش که آیا سرویس مدرسه که صبح امروز تصادف کرد تحت نظارت سازمان تاکسیرانی بوده است؟ گفت: بر اساس اطلاعات به دست آمده، این سرویس تحت نظارت ما نبوده همچنین برچسب سرویس مدارس نیز نداشته است. بنابراین مجوز فعالیت به عنوان سرویس مدرسه را نیز نداشته است.

وی ادامه داد: طی نامه نگاری هایی که با آموزش و پرورش انجام داده ایم درخواست کرده که تعداد سرویس های مدرسه ای که بدون برچسب سازمان تاکسیرانی فعالیت می کنند را معرفی کرده تا نظارت های لازم انجام شود. در این زمینه پلیس راهور به خوبی با ما همکاری می کند و در صورت مشاهده چنین سرویس هایی از ادامه این فعالیت جلوگیری می کند که این همکاری باید از سوی آموزش و پرورش نیز انجام شود.

به گفته قنادان امسال نظارت بر فعالیت سرویس های مدارس بر عهده آموزش و پرورش بوده است.

صبح امروز یک دستگاه مینی بوس، یک ون سرویس دانش آموزان و نیسان در خزانه بخارایی-روبروی خروجی ترمینال جنوب -روبروی پارک بعثت تصادف کرده اند و منجر به مصدومیت ۵ نفر شده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
بهره برداری از ۲۰۰ کیلومتر خط با ۱۱۵ ایستگاه طی ۲۰ سال

بهره برداری از ۲۰۰ کیلومتر خط با ۱۱۵ ایستگاه طی ۲۰ سال

مدیر عامل شرکت بهره برداری مترو تهران گفت: پس از گذشت ۲۰ سال امروز شرکت بهره برداری مترو تهران با افتخار شاهد بهره برداری از ۲۰۰ کیلومتر خط با ۱۱۵ ایستگاه فعال است.
راهپیمایی 22 بهمن در سراسر ایران/ تصاویر

راهپیمایی 22 بهمن در سراسر ایران/ تصاویر

مراسم راهپیمایی یوم الله 22 بهمن و بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی روز دوشنبه با حضور پرشور مردم در سراسر کشور برگزار شد.