کد خبر: ۸۹۲۲۸
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۵
سید جلال ملکی خبر داد
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از برخورد چند دستگاه خودروی سنگین و سبک در بزرگراه غرب به شرق جاده خاوران خبر داد و گفت:خوشبختانه این حادثه تلفات جانی نداشت.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران در گفتگو با خبرنگار شهر فردا گفت: ساعت  10:16دقیقه صبح امروز یک مورد حادثه برخورد چند دستگاه خودرو در بزرگراه غرب به شرق جاده خاوران بعد از گردنه تنباکویی به سامانه 125 سازمان آتش نشانی اطلاع داده شد.

ملکی افزود: بلافاصله دو ایستگاه به محل حادثه اعزام می شود که در محل مشاهده می شود  8 دستگاه خودرو شامل یک دستگاه کامیون یک دستگاه خاور و چند دستگاه خودروی سبک و سواری با همدیگر برخورده کرده و زمانی که آتش نشانان در محل حاضر شدند یک تن در داخل خودرو وانت که طبق اطلاعات اولیه آقایی حدودا 75 ساله بود، حضور داشته است. 
برخورد چند خودروی سبک و سنگین در بزرگراه غرب به شرق جاده خاوران/ حادثه تلفات جانی نداشت
وی افزود: آتش نشانان با عملیات به موقع فرد محبوس داخل خودرو را خارج کردند ولی با مصدومیت شدید و وضعیت بحرانی فرد مذکور مواجه شدند که با حضور عوامل اورژانس این فرد تحویل عوامل اورژانس تهران شد تا تحت درمان و معاینه دقیق تر قرار گرفته و اعلام نظر بهتری در مورد وضعیت جسمانی فرد اعلام گردد. 
برخورد چند خودروی سبک و سنگین در بزرگراه غرب به شرق جاده خاوران/ حادثه تلفات جانی نداشت
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران افزود:در حال حاضر خودروها به محل امنی در حاشیه بزرگراه منتقل شده، محل ایمن سازی شده و آتش نشانان تا دقایقی دیگر تحویل عوامل پلیس راهور برای بررسی علت حادثه خواهند داد. 

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
سناریوی دولت برای کنترل بازار مسکن با عرضه 400 هزار واحد مسکونی

سناریوی دولت برای کنترل بازار مسکن با عرضه 400 هزار واحد مسکونی

بدنبال افزایش 100درصدی قیمت مسکن ، دولت بنا دارد 400 هزار واحد مسکونی طی دو سال آینده با هدف کنترل بازار خرید و اجاره با مشارکت بخش خصوصی وارد بازار خواهد کرد.
حباب سکه کوچکتر شد

حباب سکه کوچکتر شد

با وجود ثبات قیمت های جهانی بازار طلا به تبعیت از ریزش نرخ دلار روند کاهشی خود را ادامه داد تا به تعبیر کشتی آرای حباب سکه در حال تخلیه گزارش شود.