کد خبر: ۸۹۱۸۱
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۲
فرماندار بروجرد مطرح کرد
فرماندار بروجرد با اشاره به ناوگان فرسوده اتوبوس‌رانی بروجرد، بر لزوم اختصاص تسهیلات لازم به شهرداری این شهر تاکید کرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، رضا آریایی در بازدید معاون عمرانی وزیر کشور از پروژه های شهرداری بروجرد، اظهار داشت: انتظار می رود با توجه به توانی که در سازمان شهرداری های کشور وجود دارد مشکلات شهرداری بروجرد هرچه سریع تر برطرف شود.

وی با اشاره به سازمان اتوبوسرانی شهرداری بروجرد، تصریح کرد: این سازمان ناوگانی بسیار فرسوده دارد، در برخی از مناطق مانند دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد شرایطی مشابه دانشگاه علوم تحقیقات را دارد، ممکن است اتفاقات ناگواری رخ دهد که تاسف بار خواهد بود و امید است در راستای تقویت سازمان اتوبوسرانی بروجرد نگاه ویژه ای انجام شود.

فرماندار بروجرد، افزود: همچنین ساختمان شهرداری بروجرد در زلزله سال ۸۵ شهر تخریب شد و بعد از گذشت ۱۳ سال هنوز این ساختمان ساخته نشده است و در حال حاضر شهرداری بروجرد در ساختمان های کناری فعالیت می کنند.

آریایی، گفت: قرار است با صحبت هایی که با وزارت کشور انجام شده و با همکاری دفتر فنی، طرحی برای تجاری و اقتصادی کردن این ساختمان ها ارائه دهند که اجرای آن مساعدت پرداخت تسهیلات سازمان شهرداری ها را می طلبد.

وی، تاکید کرد: اگر از محل تسهیلات سازمان شهرداری ها به شهرداری بروجرد اعتباراتی تزریق شود می توان امیدوار بود، چرا که در حال حاضر سرمایه گذار برای انجام این طرح پای کار است، اما شهرداری بروجرد تمایل دارد این طرح را خود اجرا کند.

فرماندار بروجرد، ادامه داد: اگر این تسهیلات با نرخ سود ارزان قیمت در اختیار شهرداری بروجرد قرار بگیرد خیلی مناسب تر است.

آریایی همچنین با اشاره به واحد آتش نشانی بروجرد، افزود: در بروجرد ساختمان هایی با ۱۳ طبقه داریم دارد که در هنگام بروز حادثه مانند حریق، نردبانی برای اطفا آن در آتش نشانی وجود ندارد.

وی با بیان اینکه اگر چه در این ساختمان ها تمهیداتی اندیشیده شده است، اظهار داشت: برای برطرف شدن این مشکل نیاز است آتش نشانی بروجرد به نردبان مجهز شود.

فرماندار بروجرد با اشاره به قانون شهرداری های کشور، تاکید کرد: چندین دهه است که قانون شهرداری های کشور دست نخورده و اکثریت مطلق تبصره ها و الحاقیه ها در این قانون قدیمی بوده که لازم است بروز شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
جان باختگان کرونا به 200 تن رسید / 20 استان در شرایط هشدار

جان باختگان کرونا به 200 تن رسید / 20 استان در شرایط هشدار

سخنگوی وزارت بهداشت با اشاره به شناسایی ۲هزار و ۶۳۷ بیمار کووید۱۹ در شبانه روز گذشته گفت: متاسفانه ۲۰۰ تن از بیماران جان خود را از دست دادند.
تردد روزانه ۲۰ میلیون خودرو در پایتخت

تردد روزانه ۲۰ میلیون خودرو در پایتخت

سردار رحیمی با بیان اینکه روزانه ۲۰ میلیون تردد در پایتخت داریم، گفت: پلیس راهنمایی و رانندگی نیازمند حمایت همه جانبه است.