کد خبر: ۸۹۱۵۹
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۷ - ۰۰:۰۱
شهردار منطقه ۱۲
شهردار منطقه ۱۲گفت: از آنجاییکه روز گذشته مقنی‌ها مشغول فعالیت در فاضلاب پلاسکو بودند،انتشار بو از این نقطه را رد یا تایید نمی‌کنیم.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،علی محمد سعادتی شهردار منطقه ۱۲ در واکنش به شایعاتی مبنی بر اینکه محل انتشار بوی نامطبوع روز گذشته در تهران فاضلاب پلاسکو بوده است، اظهار کرد: از آنجاییکه روز گذشته مقنی‌ها مشغول فعالیت در فاضلاب پلاسکو بودند، فعلا انتشار بو از این نقطه را رد یا تایید نمی‌کنیم.
 
وی افزود:با این حال به دلیل اینکه چهارراه استانبول نقطه شلوغی است واگر منبع بو اینجا بود، در همان دقایق اولیه مسئله از طریق گزارش های مردمی روشن می‌شد.
 
گفتنی است؛محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران نیز در واکنش به ادعای ارتباط بوی نامطبوع تهران با فاضلاب پلاسکو گفت: پذیرش چنین ادعایی سخت است.
 
وی افزود: از شب گذشته، یک کمیته ویژه در مدیریت شهری برای پیگیری این موضوع تشکیل شده است، اما تا این لحظه هیچ ادعا و گزارشی در تأیید این موضوع واصل نشده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تنها جای یک تندیس خالی است

تنها جای یک تندیس خالی است

به گفته رئیس کمیته میراث فرهنگی و گردشگری شورای شهر تهران مقبره تختی جایگاه خوبی دارد، و تنها جای یک تندیس در خارج از مزار وی خالی است.
نرخ طلا و سکه امروز 22دی ماه

نرخ طلا و سکه امروز 22دی ماه

امروز در بازار طلای 18 عیار به ارزش گرمی349هزارو 700تومان و دلار با ارزش 11 هزار و180تومان معامله شد.