کد خبر: ۸۹۱۵۹
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۷ - ۰۰:۰۱
شهردار منطقه ۱۲
شهردار منطقه ۱۲گفت: از آنجاییکه روز گذشته مقنی‌ها مشغول فعالیت در فاضلاب پلاسکو بودند،انتشار بو از این نقطه را رد یا تایید نمی‌کنیم.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،علی محمد سعادتی شهردار منطقه ۱۲ در واکنش به شایعاتی مبنی بر اینکه محل انتشار بوی نامطبوع روز گذشته در تهران فاضلاب پلاسکو بوده است، اظهار کرد: از آنجاییکه روز گذشته مقنی‌ها مشغول فعالیت در فاضلاب پلاسکو بودند، فعلا انتشار بو از این نقطه را رد یا تایید نمی‌کنیم.
 
وی افزود:با این حال به دلیل اینکه چهارراه استانبول نقطه شلوغی است واگر منبع بو اینجا بود، در همان دقایق اولیه مسئله از طریق گزارش های مردمی روشن می‌شد.
 
گفتنی است؛محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران نیز در واکنش به ادعای ارتباط بوی نامطبوع تهران با فاضلاب پلاسکو گفت: پذیرش چنین ادعایی سخت است.
 
وی افزود: از شب گذشته، یک کمیته ویژه در مدیریت شهری برای پیگیری این موضوع تشکیل شده است، اما تا این لحظه هیچ ادعا و گزارشی در تأیید این موضوع واصل نشده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
سناریوی دولت برای کنترل بازار مسکن با عرضه 400 هزار واحد مسکونی

سناریوی دولت برای کنترل بازار مسکن با عرضه 400 هزار واحد مسکونی

بدنبال افزایش 100درصدی قیمت مسکن ، دولت بنا دارد 400 هزار واحد مسکونی طی دو سال آینده با هدف کنترل بازار خرید و اجاره با مشارکت بخش خصوصی وارد بازار خواهد کرد.
حباب سکه کوچکتر شد

حباب سکه کوچکتر شد

با وجود ثبات قیمت های جهانی بازار طلا به تبعیت از ریزش نرخ دلار روند کاهشی خود را ادامه داد تا به تعبیر کشتی آرای حباب سکه در حال تخلیه گزارش شود.