کد خبر: ۸۹۱۵۹
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۷ - ۰۰:۰۱
شهردار منطقه ۱۲
شهردار منطقه ۱۲گفت: از آنجاییکه روز گذشته مقنی‌ها مشغول فعالیت در فاضلاب پلاسکو بودند،انتشار بو از این نقطه را رد یا تایید نمی‌کنیم.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،علی محمد سعادتی شهردار منطقه ۱۲ در واکنش به شایعاتی مبنی بر اینکه محل انتشار بوی نامطبوع روز گذشته در تهران فاضلاب پلاسکو بوده است، اظهار کرد: از آنجاییکه روز گذشته مقنی‌ها مشغول فعالیت در فاضلاب پلاسکو بودند، فعلا انتشار بو از این نقطه را رد یا تایید نمی‌کنیم.
 
وی افزود:با این حال به دلیل اینکه چهارراه استانبول نقطه شلوغی است واگر منبع بو اینجا بود، در همان دقایق اولیه مسئله از طریق گزارش های مردمی روشن می‌شد.
 
گفتنی است؛محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران نیز در واکنش به ادعای ارتباط بوی نامطبوع تهران با فاضلاب پلاسکو گفت: پذیرش چنین ادعایی سخت است.
 
وی افزود: از شب گذشته، یک کمیته ویژه در مدیریت شهری برای پیگیری این موضوع تشکیل شده است، اما تا این لحظه هیچ ادعا و گزارشی در تأیید این موضوع واصل نشده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
بهره برداری از ۲۰۰ کیلومتر خط با ۱۱۵ ایستگاه طی ۲۰ سال

بهره برداری از ۲۰۰ کیلومتر خط با ۱۱۵ ایستگاه طی ۲۰ سال

مدیر عامل شرکت بهره برداری مترو تهران گفت: پس از گذشت ۲۰ سال امروز شرکت بهره برداری مترو تهران با افتخار شاهد بهره برداری از ۲۰۰ کیلومتر خط با ۱۱۵ ایستگاه فعال است.
راهپیمایی 22 بهمن در سراسر ایران/ تصاویر

راهپیمایی 22 بهمن در سراسر ایران/ تصاویر

مراسم راهپیمایی یوم الله 22 بهمن و بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی روز دوشنبه با حضور پرشور مردم در سراسر کشور برگزار شد.