کد خبر: ۸۹۱۵۸
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۷ - ۲۳:۵۴
مدیرکل امور خدمات شهری شهرداری تهران خبر داد
مدیرکل امور خدمات شهری شهرداری تهران در خصوص نحوه پرداخت حقوق کارگران شهرداری گفت: در حال حاضر پیمانکاران فضای سبز و رفت و روب مجبور هستند که برای کارگران فیش حقوقی صادر کنند و بر اساس لیست ارسالی هر ماه حقوق پرداخت کنند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،اصغر عطایی مدیرکل امور خدمات شهری شهرداری تهران پیرامون قرارگرفتن کارگران زیرپوشش پیمانکار درشهرداریها و بوجود آمدن وضعیت بغرنج حتی برای خانواده های‌ آنها گفت: باتوجه به وضعیت موجود پیشنهاد می شود ضمن قراردادی کردن کارگران دراین اوضاع نامساعد، از بار فکری آنها کم گردد و کما اینکه در سنوات گذشته بعضاً پیمانکاران چندین ماه حقوق کارگران را پرداخت نمی‌کردند و مشکلاتی برای این قشر ایجاد می‌شد.
 
وی با بیان اینکه در حال حاضر پیمانکاران فضای سبز و رفت و روب مجبور هستند که برای کارگران فیش حقوقی صادر کنند، گفت: لیست این افراد هر ماهه صادر می‌شود به همین دلیل پیمانکار نمی‌تواند حقوق آنها را دیر پرداخت کنند.
 
به گفته عطایی، 30 هزار کارگر در فضای سبز و رفت و روب  داریم.
 
وی با بیان اینکه برای کنترل پیمانکاران طرح‌هایی در نظر گرفته‌ایم، گفت: برای اینکه مطمئن شویم آنها حقوق کارگران را پرداخت می‌کنند 70 درصد مبلغ صورت وضعیتشان را ابتدا پرداخت می‌کنیم و باید از این رقم حقوق کارگران را پرداخت کنند و بعد از ‌آن الباقی صورت وضعیتشان پرداخت می‌شود.
 
عطایی با بیان اینکه حقوق کارگران بر اساس قانون کار است، گفت: اینکه حقوق این افراد پایین است را قبول داریم اما بر اساس قانون کار پرداختی ها صورت می گیرد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تنها جای یک تندیس خالی است

تنها جای یک تندیس خالی است

به گفته رئیس کمیته میراث فرهنگی و گردشگری شورای شهر تهران مقبره تختی جایگاه خوبی دارد، و تنها جای یک تندیس در خارج از مزار وی خالی است.
نرخ طلا و سکه امروز 22دی ماه

نرخ طلا و سکه امروز 22دی ماه

امروز در بازار طلای 18 عیار به ارزش گرمی349هزارو 700تومان و دلار با ارزش 11 هزار و180تومان معامله شد.