کد خبر: ۸۹۱۵۵
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۱
مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت متروی تهران اعلام کرد که ایستگاه‌های خطوط مترو منشأ انتشار بوی نامطبوع نیستند و در شب گذشته(چهارشنبه دوازدهم دی ماه ۹۷) بدون هیچ تغییری در خطوط مترو، خدمات رسانی به شهروندان و مسافران انجام پذیرفت.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت مترو تهران پیرامون انتشار بوی نامطبوع از ایستگاه های مترو، اعلام کرد: منشاُ بو از ایستگاه های خطوط مترو نیست، چرا که ساختار ایستگاه های مترو از بتن است و امکان ندارد منشاُ بوی نامطبوع باشد.

گفتنی است ایستگاه‌های خطوط مترو توسط پرسنل پرتلاش ایستگاه کنترل می‌شوند و ایستگاه‌ها به‌صورت مداوم رصد می‌شوند و شهروندان و مسافران محترم می‌توانند بدون هیچ نگرانی برای رسیدن به مقاصد خود از مترو استفاده کنند. 

لازم به توضیح است انتشار بوی نامطبوع از ایستگاه های خطوط مترو صحت ندارد و از دیروز بعدازظهر در پی شرایط انتشار بوی نامطبوع؛ فعالیت متروی تهران و حومه بدون هیچ مشکل و اختلالی، به شهروندان و مسافران در خطوط ۶ گانه خدمات رسانی کرد و مشکلی برای سرویس دهی وجود نداشت.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تنها جای یک تندیس خالی است

تنها جای یک تندیس خالی است

به گفته رئیس کمیته میراث فرهنگی و گردشگری شورای شهر تهران مقبره تختی جایگاه خوبی دارد، و تنها جای یک تندیس در خارج از مزار وی خالی است.
نرخ طلا و سکه امروز 22دی ماه

نرخ طلا و سکه امروز 22دی ماه

امروز در بازار طلای 18 عیار به ارزش گرمی349هزارو 700تومان و دلار با ارزش 11 هزار و180تومان معامله شد.