کد خبر: ۸۹۱۵۵
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۱
مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت متروی تهران اعلام کرد که ایستگاه‌های خطوط مترو منشأ انتشار بوی نامطبوع نیستند و در شب گذشته(چهارشنبه دوازدهم دی ماه ۹۷) بدون هیچ تغییری در خطوط مترو، خدمات رسانی به شهروندان و مسافران انجام پذیرفت.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت مترو تهران پیرامون انتشار بوی نامطبوع از ایستگاه های مترو، اعلام کرد: منشاُ بو از ایستگاه های خطوط مترو نیست، چرا که ساختار ایستگاه های مترو از بتن است و امکان ندارد منشاُ بوی نامطبوع باشد.

گفتنی است ایستگاه‌های خطوط مترو توسط پرسنل پرتلاش ایستگاه کنترل می‌شوند و ایستگاه‌ها به‌صورت مداوم رصد می‌شوند و شهروندان و مسافران محترم می‌توانند بدون هیچ نگرانی برای رسیدن به مقاصد خود از مترو استفاده کنند. 

لازم به توضیح است انتشار بوی نامطبوع از ایستگاه های خطوط مترو صحت ندارد و از دیروز بعدازظهر در پی شرایط انتشار بوی نامطبوع؛ فعالیت متروی تهران و حومه بدون هیچ مشکل و اختلالی، به شهروندان و مسافران در خطوط ۶ گانه خدمات رسانی کرد و مشکلی برای سرویس دهی وجود نداشت.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
سناریوی دولت برای کنترل بازار مسکن با عرضه 400 هزار واحد مسکونی

سناریوی دولت برای کنترل بازار مسکن با عرضه 400 هزار واحد مسکونی

بدنبال افزایش 100درصدی قیمت مسکن ، دولت بنا دارد 400 هزار واحد مسکونی طی دو سال آینده با هدف کنترل بازار خرید و اجاره با مشارکت بخش خصوصی وارد بازار خواهد کرد.
حباب سکه کوچکتر شد

حباب سکه کوچکتر شد

با وجود ثبات قیمت های جهانی بازار طلا به تبعیت از ریزش نرخ دلار روند کاهشی خود را ادامه داد تا به تعبیر کشتی آرای حباب سکه در حال تخلیه گزارش شود.