کد خبر: ۸۹۱۵۵
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۱
مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت متروی تهران اعلام کرد که ایستگاه‌های خطوط مترو منشأ انتشار بوی نامطبوع نیستند و در شب گذشته(چهارشنبه دوازدهم دی ماه ۹۷) بدون هیچ تغییری در خطوط مترو، خدمات رسانی به شهروندان و مسافران انجام پذیرفت.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت مترو تهران پیرامون انتشار بوی نامطبوع از ایستگاه های مترو، اعلام کرد: منشاُ بو از ایستگاه های خطوط مترو نیست، چرا که ساختار ایستگاه های مترو از بتن است و امکان ندارد منشاُ بوی نامطبوع باشد.

گفتنی است ایستگاه‌های خطوط مترو توسط پرسنل پرتلاش ایستگاه کنترل می‌شوند و ایستگاه‌ها به‌صورت مداوم رصد می‌شوند و شهروندان و مسافران محترم می‌توانند بدون هیچ نگرانی برای رسیدن به مقاصد خود از مترو استفاده کنند. 

لازم به توضیح است انتشار بوی نامطبوع از ایستگاه های خطوط مترو صحت ندارد و از دیروز بعدازظهر در پی شرایط انتشار بوی نامطبوع؛ فعالیت متروی تهران و حومه بدون هیچ مشکل و اختلالی، به شهروندان و مسافران در خطوط ۶ گانه خدمات رسانی کرد و مشکلی برای سرویس دهی وجود نداشت.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
بهره برداری از ۲۰۰ کیلومتر خط با ۱۱۵ ایستگاه طی ۲۰ سال

بهره برداری از ۲۰۰ کیلومتر خط با ۱۱۵ ایستگاه طی ۲۰ سال

مدیر عامل شرکت بهره برداری مترو تهران گفت: پس از گذشت ۲۰ سال امروز شرکت بهره برداری مترو تهران با افتخار شاهد بهره برداری از ۲۰۰ کیلومتر خط با ۱۱۵ ایستگاه فعال است.
راهپیمایی 22 بهمن در سراسر ایران/ تصاویر

راهپیمایی 22 بهمن در سراسر ایران/ تصاویر

مراسم راهپیمایی یوم الله 22 بهمن و بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی روز دوشنبه با حضور پرشور مردم در سراسر کشور برگزار شد.