کد خبر: ۸۹۱۰۳
تاریخ انتشار: ۱۲ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۳
معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار تهران
شجاع‌پوریان گفت: جداسازی شبستان مسجد چهارراه‌ ولیعصر‌ از فضاهای فرهنگی با آن، محل اختلاف امور مساجد است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، ولی‌الله شجاع‌پوریان معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار تهران  به بلاتکلیفی‌ مسجد چهار راه‌ ولیعصر‌ واکنش نشان داد و گفت: در این مسجد سرمایه‌گذاری بزرگی انجام شده است.
 
معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار تهران  افزود: این مکان به عنوان یک مجموعه فرهنگی که دارای فضای مذهبی و مسجد است، طراحی شده است.
 
شجاع‌پوریان معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار تهران تصریح کرد: وقتی که عملیات ساخت این مسجد آغاز شد، پیش بینی این بود که از شبستان‌ به عنوان مسجد و از بخش‌های پیرامونی‌ هم با توجه به نیاز شهر به عنوان فضای فرهنگی‌ و هنری استفاده شود.
 
وی با بیان اینکه این پروژه با معماری مناسب و تدارک دیدن سرانه‌های مختلف مانند سالن آمفی تئاتر‌ به اتمام رسیده و آماده بهره‌برداری است، اظهار کرد: در زمینه کاربری‌ این مسجد یک اختلاف نظر وجود دارد که آیا تمام این پروژه به عنوان مسجد در اختیار امور مساجد قرار گیرد و یا شبستان از دیگر فضاهای فرهنگی تفکیک شود.
 
شجاع‌پوریان خاطرنشان کرد: طی جلسات روزهای آینده وضعیت این مکان تعیین تکلیف می‌شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
سناریوی دولت برای کنترل بازار مسکن با عرضه 400 هزار واحد مسکونی

سناریوی دولت برای کنترل بازار مسکن با عرضه 400 هزار واحد مسکونی

بدنبال افزایش 100درصدی قیمت مسکن ، دولت بنا دارد 400 هزار واحد مسکونی طی دو سال آینده با هدف کنترل بازار خرید و اجاره با مشارکت بخش خصوصی وارد بازار خواهد کرد.
حباب سکه کوچکتر شد

حباب سکه کوچکتر شد

با وجود ثبات قیمت های جهانی بازار طلا به تبعیت از ریزش نرخ دلار روند کاهشی خود را ادامه داد تا به تعبیر کشتی آرای حباب سکه در حال تخلیه گزارش شود.