کد خبر: ۸۹۱۰۳
تاریخ انتشار: ۱۲ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۳
معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار تهران
شجاع‌پوریان گفت: جداسازی شبستان مسجد چهارراه‌ ولیعصر‌ از فضاهای فرهنگی با آن، محل اختلاف امور مساجد است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، ولی‌الله شجاع‌پوریان معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار تهران  به بلاتکلیفی‌ مسجد چهار راه‌ ولیعصر‌ واکنش نشان داد و گفت: در این مسجد سرمایه‌گذاری بزرگی انجام شده است.
 
معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار تهران  افزود: این مکان به عنوان یک مجموعه فرهنگی که دارای فضای مذهبی و مسجد است، طراحی شده است.
 
شجاع‌پوریان معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار تهران تصریح کرد: وقتی که عملیات ساخت این مسجد آغاز شد، پیش بینی این بود که از شبستان‌ به عنوان مسجد و از بخش‌های پیرامونی‌ هم با توجه به نیاز شهر به عنوان فضای فرهنگی‌ و هنری استفاده شود.
 
وی با بیان اینکه این پروژه با معماری مناسب و تدارک دیدن سرانه‌های مختلف مانند سالن آمفی تئاتر‌ به اتمام رسیده و آماده بهره‌برداری است، اظهار کرد: در زمینه کاربری‌ این مسجد یک اختلاف نظر وجود دارد که آیا تمام این پروژه به عنوان مسجد در اختیار امور مساجد قرار گیرد و یا شبستان از دیگر فضاهای فرهنگی تفکیک شود.
 
شجاع‌پوریان خاطرنشان کرد: طی جلسات روزهای آینده وضعیت این مکان تعیین تکلیف می‌شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تنها جای یک تندیس خالی است

تنها جای یک تندیس خالی است

به گفته رئیس کمیته میراث فرهنگی و گردشگری شورای شهر تهران مقبره تختی جایگاه خوبی دارد، و تنها جای یک تندیس در خارج از مزار وی خالی است.
نرخ طلا و سکه امروز 22دی ماه

نرخ طلا و سکه امروز 22دی ماه

امروز در بازار طلای 18 عیار به ارزش گرمی349هزارو 700تومان و دلار با ارزش 11 هزار و180تومان معامله شد.