کد خبر: ۸۹۰۴۶
تاریخ انتشار: ۱۱ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۶
عضو شورای اسلامی شهر تهران در تذکری بر لزوم توسعه روابط شورا و معاونت حمل و نقل و ترافیک تاکید کرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،محمد عليخاني در صد و يازدهمين جلسه علني شوراي شهر تهران در تذكري به معاونت حمل و نقل و ترافيك شهرداری تهران اظهار كرد: مفاد بند 3 و 8 ماده 71 قانون شوراها (مصوب 1375/03/01 مجلس شورای اسلامی و اصلاحات بعدی) مبنی بر وظایف نظارتی اعضای شورا بر حسن اجرای مصوبات و حسن اداره و اجرای طرح های مصوب توسط شهرداری ها و بند 7 ماده 6 و ماده 13 آیین نامه اجرایی تشکیلات شوراهای اسلامی شهرها مبنی بر لزوم همکاری سازمان ها و شرکت های شهرداری با نمایندگان معرفی شده از طرف شوراها جهت ارائه اطلاعات موردنیاز برای انجام اقدامات نظارتی، تاكيد مي كند.

وي ادامه داد: در همين راستا به معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران تذکر داده می شود که صدور بخشنامه جدید این معاونت با ماهیت محدود کردن نحوه همکاری این معاونت با اعضای شورای اسلامی و مشاوران و کارشناسان معرفی شده و الزام به اخذ مجوز از دفتر معاونت برای ارائه گزارش و آمار و اطلاعات، توهین به شان نظارتی اعضای محترم شورای اسلامی شهر تهران تلقی شده است.

رييس كميسيون عمران و حمل و نقل شوراي شهر تهران تاكيد كرد: اين امر باعث خلل در اجرای وظایف قانونی شوراها می شود و انتظار می رود که با توجه به سوابق قبلی تذکر اینجانب در مورخ 1396/12/21، اصلاح رویه فعلی در دستورکار این معاونت قرار بگیرد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
سناریوی دولت برای کنترل بازار مسکن با عرضه 400 هزار واحد مسکونی

سناریوی دولت برای کنترل بازار مسکن با عرضه 400 هزار واحد مسکونی

بدنبال افزایش 100درصدی قیمت مسکن ، دولت بنا دارد 400 هزار واحد مسکونی طی دو سال آینده با هدف کنترل بازار خرید و اجاره با مشارکت بخش خصوصی وارد بازار خواهد کرد.
حباب سکه کوچکتر شد

حباب سکه کوچکتر شد

با وجود ثبات قیمت های جهانی بازار طلا به تبعیت از ریزش نرخ دلار روند کاهشی خود را ادامه داد تا به تعبیر کشتی آرای حباب سکه در حال تخلیه گزارش شود.