کد خبر: ۸۹۰۲۳
تاریخ انتشار: ۱۱ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۸
هاشمی:
رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: بدون انجام جراحی، اصلاحات بنیادین و ساختاری در پیکره شهرداری تهران محقق نمی شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،محسن هاشمي در صد و يازدهمين جلسه شوراي شهر تهران اظهار كرد: از طرف اعضای شورای شهر تهران، فرارسیدن سال جدید میلادی را به تمامی هموطنان مسیحی تبریک می گوییم.

وي ادامه داد:امیدواریم همبستگی میان پیروان ادیان گوناگون در جهت اهداف و آرمان های انسانی، افزایش وحدت ملی و کاهش اختلافات و شکاف های اجتماعی با تقویت احترام متقابل و تکریم انسانی افزایش یابد.

رييس شوراي شهر تهران با بيان اينكه لازم است که توضیحی در رابطه با اتفاقات جلسه پیشین شورا ارائه کنم، اضافه كرد: همان گونه که بارها گفته شده است، بار امانت مردم که با آرایی بی سابقه به فهرست امید،امید بستند بر دوش همه اعضای شورای شهر سنگینی می کند و ما خود را موظف می دانیم که انتظار شهروندان، مبنی بر ایجاد تحول در ساختار مدیریت شهری و بهبود عملکرد شهرداری در خدمت به مردم را محقق کنیم.

هاشمي تاكيد كرد: این مهم بدون انجام جراحی و اصلاحات بنیادین و ساختاری در پیکره شهرداری تهران محقق نمی شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
بهره برداری از ۲۰۰ کیلومتر خط با ۱۱۵ ایستگاه طی ۲۰ سال

بهره برداری از ۲۰۰ کیلومتر خط با ۱۱۵ ایستگاه طی ۲۰ سال

مدیر عامل شرکت بهره برداری مترو تهران گفت: پس از گذشت ۲۰ سال امروز شرکت بهره برداری مترو تهران با افتخار شاهد بهره برداری از ۲۰۰ کیلومتر خط با ۱۱۵ ایستگاه فعال است.
راهپیمایی 22 بهمن در سراسر ایران/ تصاویر

راهپیمایی 22 بهمن در سراسر ایران/ تصاویر

مراسم راهپیمایی یوم الله 22 بهمن و بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی روز دوشنبه با حضور پرشور مردم در سراسر کشور برگزار شد.