کد خبر: ۸۹۰۲۳
تاریخ انتشار: ۱۱ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۸
هاشمی:
رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: بدون انجام جراحی، اصلاحات بنیادین و ساختاری در پیکره شهرداری تهران محقق نمی شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،محسن هاشمي در صد و يازدهمين جلسه شوراي شهر تهران اظهار كرد: از طرف اعضای شورای شهر تهران، فرارسیدن سال جدید میلادی را به تمامی هموطنان مسیحی تبریک می گوییم.

وي ادامه داد:امیدواریم همبستگی میان پیروان ادیان گوناگون در جهت اهداف و آرمان های انسانی، افزایش وحدت ملی و کاهش اختلافات و شکاف های اجتماعی با تقویت احترام متقابل و تکریم انسانی افزایش یابد.

رييس شوراي شهر تهران با بيان اينكه لازم است که توضیحی در رابطه با اتفاقات جلسه پیشین شورا ارائه کنم، اضافه كرد: همان گونه که بارها گفته شده است، بار امانت مردم که با آرایی بی سابقه به فهرست امید،امید بستند بر دوش همه اعضای شورای شهر سنگینی می کند و ما خود را موظف می دانیم که انتظار شهروندان، مبنی بر ایجاد تحول در ساختار مدیریت شهری و بهبود عملکرد شهرداری در خدمت به مردم را محقق کنیم.

هاشمي تاكيد كرد: این مهم بدون انجام جراحی و اصلاحات بنیادین و ساختاری در پیکره شهرداری تهران محقق نمی شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
سناریوی دولت برای کنترل بازار مسکن با عرضه 400 هزار واحد مسکونی

سناریوی دولت برای کنترل بازار مسکن با عرضه 400 هزار واحد مسکونی

بدنبال افزایش 100درصدی قیمت مسکن ، دولت بنا دارد 400 هزار واحد مسکونی طی دو سال آینده با هدف کنترل بازار خرید و اجاره با مشارکت بخش خصوصی وارد بازار خواهد کرد.
حباب سکه کوچکتر شد

حباب سکه کوچکتر شد

با وجود ثبات قیمت های جهانی بازار طلا به تبعیت از ریزش نرخ دلار روند کاهشی خود را ادامه داد تا به تعبیر کشتی آرای حباب سکه در حال تخلیه گزارش شود.