کد خبر: ۸۹۰۰۰
تاریخ انتشار: ۱۰ دی ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۶
سیدجلال ملکی خبر داد
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از حریق گسترده در ساختمانی مسکونی واقع در خیابان صاحب جمع در مولوی خبر داد و گفت: خوشبختانه این حادثه تلفات جانی نداشت.
به گزارش خبرنگارپایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،سید جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران در گفتگو با خبرنگار «شهر فردا»،گفت: ساعت 18:17 دقیقه امشب یک مورد آتش سوزی در یک ساختمان مسکونی واقع در خیابان صاحب جمع به سازمان آتش نشانی تهران اطلاع داده می شود.  
 
ملکی افزود:بلافاصله ۳ ایستگاه با امکانات کامل به محل اعزام می شوند،محل آتش سوزی یک ساختمان ۴ طبقه مسکونی بود که در هر طبقه ۴ واحد جمعا ۱۶ واحد قرار داشت و در طبقه منفی یک پارکینگ که چند دستگاه خودرو وجود داشت در زمان ورودآتش نشانان به محل یک دستگاه خودرو ۴۰۵ دچار آتش سوزی شده و کاملا شعله ور بود و آتش به سرعت در حال سرایت به خودروهای مجاور بود.  
 
وی افزود: دود بسیار زیادی طبقات بالایی را در بر گرفته بود و افراد زیادی در طبقات که غالبا خانم ها و کودکان بودند در وضعیتی ناایمن محبوس شده بودند. 

سخنگوی سازمان آتش نشانی اظهار کرد: آتش نشانان به دو گروه تقسیم شده و طی یک تاکتیک عملیاتی همزمان با خاموش کردن آتش با دستگاه‌های تنفسی به طبقات بالایی رفتند و مشغول خاموش کردن آتش شدند. جمعا حدودا۲۰ تن که شامل خانمها و کودکان و بانوان مسن تربودند را از وضعیت بسیار ناایمنی خارح کردند.  
 
وی با اشاره به اینکه این ۲۰ تن داخل دود بسیار زیادی گرفتار شده بودند، افزود: خوشبختانه آتش نشانان توانستند همه خانم ها را از این وضعیت نجات دهند و تنها دو تن از این بانوان به دلیل استنشاق دود غلیظ دچار حالت دود گرفتگی شده بودند که با حضور عوامل اورژانس این افراد برای یک چکاب و مداوا تحویل عوامل اورژانس شدند.  
 
ملکی خاطر نشان کرد: آتش خاموش شد و از گسترش بیشتر به خودروهای مجاور جلوگیری به عمل آمد و در حال حاضر نیروها مشغول لکه گیری و ایمن سازی محل بوده و کارشناسان مشغول بررسی علت حادثه هستند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تنها جای یک تندیس خالی است

تنها جای یک تندیس خالی است

به گفته رئیس کمیته میراث فرهنگی و گردشگری شورای شهر تهران مقبره تختی جایگاه خوبی دارد، و تنها جای یک تندیس در خارج از مزار وی خالی است.
نرخ طلا و سکه امروز 22دی ماه

نرخ طلا و سکه امروز 22دی ماه

امروز در بازار طلای 18 عیار به ارزش گرمی349هزارو 700تومان و دلار با ارزش 11 هزار و180تومان معامله شد.