کد خبر: ۸۸۸۸۳
تاریخ انتشار: ۰۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۷
برای اولن بار به صورت پایلوت در منطقه 10 صورت می گیرد
برای اولین بار در پایتخت طرح مطالعاتی "تدوین ضوابط استقرار باکس تفکیک پسماند خشک خانگی در نقشه های معماری" به صورت پایلوت در منطقه 10 در دست مطالعه و پیگیری است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،امیر رشیدی معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه ضمن اعلام این خبر گفت:با هماهنگی و مشارکت اداره پسماند و دفتر توسعه محلی محلات سلسبیل، کارون و زنجان طرح مطالعاتی کاربردی در راستای تکمیل ضوابط و مقررات شهرسازی و معماری موجود با عنوان "تدوین ضوابط استقرار باکس تفکیک پسماند خشک خانگی در نقشه های معماری" در دست مطالعه و پیگیری است.
 
وی افزود:تصویب این طرح که به صورت پایلوت در منطقه انجام می شود ملزم به همکاری سازمان های ذیربط است و با تحقق آن علاوه بر کاهش هزینه های حمل و نقل و جمع آوری پسماندها و تعبیه و جانمایی مخازن پسماند خشک در وقت و انرژی نیز صرفه جویی می شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
سناریوی دولت برای کنترل بازار مسکن با عرضه 400 هزار واحد مسکونی

سناریوی دولت برای کنترل بازار مسکن با عرضه 400 هزار واحد مسکونی

بدنبال افزایش 100درصدی قیمت مسکن ، دولت بنا دارد 400 هزار واحد مسکونی طی دو سال آینده با هدف کنترل بازار خرید و اجاره با مشارکت بخش خصوصی وارد بازار خواهد کرد.
حباب سکه کوچکتر شد

حباب سکه کوچکتر شد

با وجود ثبات قیمت های جهانی بازار طلا به تبعیت از ریزش نرخ دلار روند کاهشی خود را ادامه داد تا به تعبیر کشتی آرای حباب سکه در حال تخلیه گزارش شود.