کد خبر: ۸۸۸۸۳
تاریخ انتشار: ۰۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۷
برای اولن بار به صورت پایلوت در منطقه 10 صورت می گیرد
برای اولین بار در پایتخت طرح مطالعاتی "تدوین ضوابط استقرار باکس تفکیک پسماند خشک خانگی در نقشه های معماری" به صورت پایلوت در منطقه 10 در دست مطالعه و پیگیری است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،امیر رشیدی معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه ضمن اعلام این خبر گفت:با هماهنگی و مشارکت اداره پسماند و دفتر توسعه محلی محلات سلسبیل، کارون و زنجان طرح مطالعاتی کاربردی در راستای تکمیل ضوابط و مقررات شهرسازی و معماری موجود با عنوان "تدوین ضوابط استقرار باکس تفکیک پسماند خشک خانگی در نقشه های معماری" در دست مطالعه و پیگیری است.
 
وی افزود:تصویب این طرح که به صورت پایلوت در منطقه انجام می شود ملزم به همکاری سازمان های ذیربط است و با تحقق آن علاوه بر کاهش هزینه های حمل و نقل و جمع آوری پسماندها و تعبیه و جانمایی مخازن پسماند خشک در وقت و انرژی نیز صرفه جویی می شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
بهره برداری از ۲۰۰ کیلومتر خط با ۱۱۵ ایستگاه طی ۲۰ سال

بهره برداری از ۲۰۰ کیلومتر خط با ۱۱۵ ایستگاه طی ۲۰ سال

مدیر عامل شرکت بهره برداری مترو تهران گفت: پس از گذشت ۲۰ سال امروز شرکت بهره برداری مترو تهران با افتخار شاهد بهره برداری از ۲۰۰ کیلومتر خط با ۱۱۵ ایستگاه فعال است.
راهپیمایی 22 بهمن در سراسر ایران/ تصاویر

راهپیمایی 22 بهمن در سراسر ایران/ تصاویر

مراسم راهپیمایی یوم الله 22 بهمن و بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی روز دوشنبه با حضور پرشور مردم در سراسر کشور برگزار شد.