کد خبر: ۸۸۴۴۲
تاریخ انتشار: ۲۹ آذر ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۴
برای پنجمین سال متوالی صورت گرفت
انجمن علمی اقتصاد شهری ایران برای پنجمین سال متوالی جزو انجمن های برتر کشور شد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،در همایش پژوهش، فناوری و مسئولیت اجتماعی که در دانشگاه تربیت مدرس برگزار شد انجمن های علمی برتر کشور توسط وزیر علوم، تحقیقات و فناوری مورد تقدیر قرار گرفتند. 

در این همایش که در سالن اجتماعات دانشگاه تربیت مدرس برگزار شد انجمهای علمی از جمله انجمن علمی اقتصاد شهری ایران مورد تقدیر قرار گرفته و از وزیر علوم تحقیقات و فناوری لوح تقدیر دریافت کردند. 

همچنین در این همایش از پنل های تخصصی که شامل پنل انجمن های علمی و ترویج علم، پنل بررسی تجربه های موفق در حوزه بین الملل،پنل انجمن های علمی و مسئولیت های اجتماعی می شود، پس از  ایراد سخنرانی توسط وزیر علوم تقدیر به عمل آمد.

تقدیر وزیر علوم از انجمن علمی اقتصاد شهری ایران
گفتنی است که انجمن علمی اقتصاد شهری ایران نیز برای پنجمین سال متوالی جزو انجمن های برتر کشور شد و توسط وزارت علوم، تحقیقات و فناوری مورد تقدیر قرار گرفت.  
   

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
بساط گستری  درخیابانهای لس آنجلس تا تهران

بساط گستری درخیابانهای لس آنجلس تا تهران

محمدصادق زمانی مدیر حریم شهربانی شهرداری تهران پیرامون الگوی جهانی رفع سد معبر در ایران، گفت: خشونت در برخورد با بساط گستران رسم کشور ما نیست و ماموران به هنگام برخوردهای فیزیکی بساط گستران تنها در مقام دفاع بر می آیند.
سبد مواد غذایی مردم ارزانتر شد

سبد مواد غذایی مردم ارزانتر شد

گزارش جدید مرکز آمار نشان می دهد به رغم افزایش چند قلم مواد خوراکی نظیر سیب زمینی و پیاز قیمت سایر کالاها نسبت به اردیبشهت ماه سال جاری ارزانتر شده است.