کد خبر: ۸۷۹۱
تاریخ انتشار: ۰۳ آبان ۱۳۹۵ - ۰۹:۲۷
رئیس کمیسیون نظارت شورای شهر تهران از کندی روند ساخت پروژه یادگار امام(ره) گلایه کرد.
 به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی شهر فردا، پرویز سروری رئیس کمیسیون نظارت شورای شهر تهران با انتقاد از روند کند ساخت بزرگراه یادگار امام (ره) با بیان اینکه این کندی در ساخت سبب بروز مشکلات عدیده در زندگی مردم این منطقه شده است، گفت: اثرات روند کند ساخت ادامه بزرگراه یادگار امام(ره)، آثار خود را در زندگی اهالی گذاشته است.

وی با بیان اینکه مسئولان شهرداری بارها اعلام کرده‌اند که بحث عدم تملک پادگان جی و انبارهای آموزش و پرورش ساخت ادامه بزرگراه یادگار امام(ره) را به تعویق انداخت گفت:  شهرداری باید اهتمام جدی‌تری را  در پیگیری  موضوع ادامه ساخت بزرگراه داشته باشد و بداند که ادامه این وضعیت مخاطراتی برای شهروندان دارد.

سروری افزود: باید شهرداری برای تملک هرچه سریعتر معارضین برای ادامه ساخت این پروژه چاره‌ای بیندیشد چراکه مردم و اهالی را با مشکلات عدیده مواجه کرده است.

بنابر این گزارش، پیش از این نیز  علیرضا جاوید معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران در مورد سرانجام وضعیت تملک اراضی ارتش و وزارت دفاع در پادگان "جی" برای ساخت ادامه بزرگراه یادگار امام(ره)، گفت: برای ساخت ادامه یادگار امام توافقات اولیه برای تملک اراضی ارتش صورت گرفته است و کارشناسان برای تملک اراضی ارتش، مبلغ 117میلیارد تومان قیمت گذاری کرده‌اند  و  رایزنی برای تهاتر این اراضی ادامه دارد.

وی افزود: همچنین در این مسیر  چهار گاراژ موروثی قرار دارد که املاک موروثی با حکم قضایی باید تملک شود و برآورد شهرداری این است که با تملک انبارها، حدود 12.5 میلیارد تومان هزینه دربر خواهد داشت که به محض آزادسازی املاک، پروژه عمرانی آغاز می‌شود.

منبع: ایسنا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
منتقمین پایتخت پیام خونخواهی سردار شهید را به گوش  دنیا رساندند

منتقمین پایتخت پیام خونخواهی سردار شهید را به گوش دنیا رساندند

پیکرشهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهید ابو مهدی مهندس و شهدای مقاومت درحالیکه بر دستان میلیونی منتقمان پایتخت تشیع شد با نماز ولی امر مسلمین رهبر معظم انقلاب بدرقه گردید. حضور اعضای کتائب حزب الله عراق در مراسم تشییع شهید سلیمانی در تهران
خروج هواپیمای تهران-ماهشهر از باند فرودگاه/ این حادثه مصدوم نداشت

خروج هواپیمای تهران-ماهشهر از باند فرودگاه/ این حادثه مصدوم نداشت

صبح امروز هواپیمای شرکت کاسپین که قرار بود ماهشهر را به مقصد تهران ترک کند، از باند فرودگاه خارج شد! رویدادی که منجر به وارد آمدن خساراتی به هواپیما شد، اما آن گونه که گزارش‌ها نشان می‌دهد، خوش بختانه فرجام تلخی به دنبال نداشته است.