کد خبر: ۸۷۸۸
تاریخ انتشار: ۰۲ آبان ۱۳۹۵ - ۱۷:۴۰
به منظور انجام عملیات بهسازی
ورودی غربی ایستگاه مترو راه آهن به دلیل عملیات عمرانی اطراف ایستگاه تا اطلاع ثانوی مسدود است و مسافران مي توانند از ورودي شرقي استفاده كنند.
  به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی شهر فردا،شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه اعلام کرد که با توجه به انجام عملیات بهسازی، دیوارکشی و محوطه سازی میدان راه آهن توسط شهرداری منطقه،  ورودی غربی ایستگاه مترو این میدان تا پایان عملیات عمرانی مسدود است.

 گفتنی است، شهرداری منطقه 11 بهسازی، دیوارکشی و محوطه سازی میدان راه آهن را از چند ماه پیش آغاز کرده است که پیش از این نیز ورودی شرقی ایستگاه مترو راه آهن بهسازی شده بود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
منتقمین پایتخت پیام خونخواهی سردار شهید را به گوش  دنیا رساندند

منتقمین پایتخت پیام خونخواهی سردار شهید را به گوش دنیا رساندند

پیکرشهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهید ابو مهدی مهندس و شهدای مقاومت درحالیکه بر دستان میلیونی منتقمان پایتخت تشیع شد با نماز ولی امر مسلمین رهبر معظم انقلاب بدرقه گردید. حضور اعضای کتائب حزب الله عراق در مراسم تشییع شهید سلیمانی در تهران
خروج هواپیمای تهران-ماهشهر از باند فرودگاه/ این حادثه مصدوم نداشت

خروج هواپیمای تهران-ماهشهر از باند فرودگاه/ این حادثه مصدوم نداشت

صبح امروز هواپیمای شرکت کاسپین که قرار بود ماهشهر را به مقصد تهران ترک کند، از باند فرودگاه خارج شد! رویدادی که منجر به وارد آمدن خساراتی به هواپیما شد، اما آن گونه که گزارش‌ها نشان می‌دهد، خوش بختانه فرجام تلخی به دنبال نداشته است.