کد خبر: ۸۷۸۶۸
تاریخ انتشار: ۱۸ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۲
پس از پیوستن پیروز حناچی، شهردار تهران به کمپین «سه شنبه های بدون خودرو» و استفاده از دوچرخه به این مناسبت، مجموعه ای از انتقادات در این خصوص مطرح شد. غلامحسین کرباسچی، شهردار پیشین تهران نیز از جمله منتقدان این رفتار شهردار تهران بود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،در پی طرح انتقاداتی از سوی غلامحسین کرباسچی در خصوص استفاده از دوچرخه توسط حناچی و تاخیر برای حضور در محل کار ، پیروز حناچی در پیامکی ضمن ارائه توضیحی کوتاه با این مضمون که استفاده از دوچرخه منجر به تاخیر نشد، اظهار امیدواری کرد تا از پیشنهادات وی در امر مدیریت شهری استفاده کند.

غلامحسین کرباسچی شهردار پیشین تهران نیز در پاسخ به این پیامک، گفت: حیف است امروز که بعد این همه فراز و فرود موقعیت خدمت در زمینه گسترده تری فراهم شده، خدای ناکرده شبهه ای از حاشیه های شباهت ساز به کسانی که می دانید در این سال ها از فرصت حضور در شهرداری برای تبلیغات و خودنمایی استفاده کردند، ایجاد شود.

وی خطاب به حناچی عنوان کرد: می دانم که جنس شما از آن ها متفاوت است و مشکلات مردم در تهران اولویت فعالیت شماست. لحظه ای از کار جدی و سازنده و پیگیری خدمت رسانی به مردم از دست نخواهید داد و ایمان دارید که کار برای مردم که بندگان خدایند سپاس خلق و پاداش خالق را خواهد داشت.

شهردار تهران نیز در پاسخ به این پیامک اظهار امیدواری کرد تا شرمنده مردم شریف تهران نشود.


گفت و گوی پیامکی شهردار فعلی و پیشین تهران


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تقدیر وزیر ارتباطات از شهرداری تهران بابت توسعه مسیرهای دوچرخه

تقدیر وزیر ارتباطات از شهرداری تهران بابت توسعه مسیرهای دوچرخه

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از اقدامات شهرداری تهران در راستای توسعه مسیرهای دوچرخه در پایتخت تقدیر کرد.
اسارت فیل‌ها برای جذب توریست!/ تصاویر

اسارت فیل‌ها برای جذب توریست!/ تصاویر

فیل ها هم اکنون به یک جاذبه مهم تبدیل شده اند و بیش از 12 میلیون گردشگر که سالانه به تایلند سفر می کنند زمانی را نیز به تماشای آنان اختصاص می دهند.