کد خبر: ۸۷۷۲۰
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۳
مدیرمنطقه سه شهرداری اردبیل:
مدیرمنطقه سه شهرداری اردبیل از تملک و تخریب ملک واقع شده در طرح تعریض خیابان شهدای ملاباشی با هدف بازگشایی محل تررد شهروندان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، صاحبعلی رام در بازدید از پروژه های عمرانی منطقه 3 گفت: تعداد زیادی از املاک واقع شده در طرح تعریض خیابان شهدای ملاباشی در ایام گذشته تملک و تخریب شده اند و تنها تعداد کمی از این املاک باقی مانده که طبق برنامه پیش بینی شده ، موضوع در دستور کار منطقه سه شهرداری قرار دارد.

وی گفت: این خیابان از میدان کشاورز واقع در بزرگراه بسیج شروع شده و در محله ملاباشی تا میدان تربیت واقع در ابتدای ورودی فاز ۳ شهرک کارشناسان امتداد یافته است که یکی از خیابانهای پرتردد منطقه سه و حوزه جنوب غربی شهر اردبیل می باشد.

وی همچنین از  اتمام عملیات کانال کشی و جوب کشی در منطقه ۳ خبر داد و افزود: یکی از مهمترین اهداف منطقه 3در برنامه های عمران شهری،اجرا و تکمیل کانال های سنگی وجوب کشی جهت هدایت آبهای انهارکشاورزی و آبهای سطحی بخصوص در محل های بحرانی می باشد.

رام گفت: دراین راستا کانالهای سنگی جاده تبریز، کانال ملایوسف به سمت ملاباشی، چهارراه حافظ تارودخانه بالخلو، خیابان مدیریت کارشناسان تا داخل ملاباشی، میدان کاج شهرک ساحلی تا شهرک استانداری واجرای جدول درخیابان دسترسی کارشناسان در بزرگراه بسیج،خیابان آذربایجان در شهرک آزادی،خیابان حمزه زاده در حافظ و خیابان تعویض پلاک در ملاباشی طبق برنامه مصوب با پیشرفت فیزیکی ۱۰۰ درصدی به اتمام رسیده اند.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
آیا فروش متری مسکن به نیاز واقعی خانه دارشدن ایرانیها پاسخ می دهد؟

آیا فروش متری مسکن به نیاز واقعی خانه دارشدن ایرانیها پاسخ می دهد؟

وزارت مسکن و راه شهرسازی در سبد کنترلی خود برای بازار مسکن از فروش متری مسکن خبر داده است ،طرحی که بخش خصوصی آن را در پاسخ به نیاز واقعی مسکن چندان موثر نمی داند.
حیوانات ماقبل تاریخی که هنوز زنده‌اند/ تصاویر

حیوانات ماقبل تاریخی که هنوز زنده‌اند/ تصاویر

به هر حال در هر نقطه‌ای از زمین وقتی چشمتان به آن‌ها بیفتد حتما از تعجب خشکتان می‌زند و یا می‌ترسید و فرار را بر قرار ترجیح می‌هید.