کد خبر: ۸۷۷۱۷
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۴
رئیس پلیس راه استان زنجان:
رئیس پلیس راه استان زنجان به وضعیت تردد در جاده‌های استان زنجان اشاره کرد و گفت: با توجه به بارش باران، مه غلیظ برخی جاده ها و گردنه های کوهستانی استان زنجان را فرا گرفته است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سرهنگ عباس مظفری در گفتگو با خبرنگاران، به وضعیت تردد در جاده‌های استان زنجان اشاره کرد و افزود: با توجه به بارش باران سطح جاده‌ها ی استان زنجان خیس و لغزنده است. 

وی اظهار کرد: با توجه به لغزندگی سطح جاده‌ها رانندگان حتماً با دقت رانندگی کنند و با سرعت مطمئنه رانندگی کنند.

رئیس پلیس‌راه استان زنجان گفت: در حال حاضر مه غلیظ در گردنه های کوهستانی استان زنجان و آزاد راه‌های زنجان به قزوین، زنجان به تبریز، زنجان به میانه، زنجان به طارم و زنجان به دندی حاکم است.

مظفری تأکید کرد: با توجه به وجود مه غلیظ در برخی از جاده‌های استان زنجان  و گردنه‌های کوهستانی دید افقی برای رانندگان کاهش‌یافته که در این میان رانندگان آستانه دید خود را تقویت می‌کنند.

وی تصریح کرد: مردم به‌محض اینکه قصد مسافرت داشته باشند با ارسال پیامک به سامانه ۱۰۰۰۲۴۱۱۴۱ از باز بودن راه‌ها باخبر شوند و همچنین مسافران می‌توانند از طریق تلفن گویای ۱۴۱ از وضعیت جاده‌ها باخبر شوند.
برچسب ها: شهرفردا ، زنجان ، پلیس راه
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
عدم برون سپاری و تعریف کار برای نیروهای مازاد شهرداری

عدم برون سپاری و تعریف کار برای نیروهای مازاد شهرداری

عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر با اشاره به اینکه تصور برخی مدیران وجود 40 درصد نیروی مازاد شاغل در شهرداری است، گفت: به جای برون سپاری مشاغل از نیروی انسانی موجود در سازمان ها استفاده شود.
آخرین جزئیات نرخ طلا و سکه

آخرین جزئیات نرخ طلا و سکه

امروز در بازار آزاد دلار به ارزش 11هزار و نهصد تومان به فروش رسید.