کد خبر: ۸۷۷۱۷
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۴
رئیس پلیس راه استان زنجان:
رئیس پلیس راه استان زنجان به وضعیت تردد در جاده‌های استان زنجان اشاره کرد و گفت: با توجه به بارش باران، مه غلیظ برخی جاده ها و گردنه های کوهستانی استان زنجان را فرا گرفته است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سرهنگ عباس مظفری در گفتگو با خبرنگاران، به وضعیت تردد در جاده‌های استان زنجان اشاره کرد و افزود: با توجه به بارش باران سطح جاده‌ها ی استان زنجان خیس و لغزنده است. 

وی اظهار کرد: با توجه به لغزندگی سطح جاده‌ها رانندگان حتماً با دقت رانندگی کنند و با سرعت مطمئنه رانندگی کنند.

رئیس پلیس‌راه استان زنجان گفت: در حال حاضر مه غلیظ در گردنه های کوهستانی استان زنجان و آزاد راه‌های زنجان به قزوین، زنجان به تبریز، زنجان به میانه، زنجان به طارم و زنجان به دندی حاکم است.

مظفری تأکید کرد: با توجه به وجود مه غلیظ در برخی از جاده‌های استان زنجان  و گردنه‌های کوهستانی دید افقی برای رانندگان کاهش‌یافته که در این میان رانندگان آستانه دید خود را تقویت می‌کنند.

وی تصریح کرد: مردم به‌محض اینکه قصد مسافرت داشته باشند با ارسال پیامک به سامانه ۱۰۰۰۲۴۱۱۴۱ از باز بودن راه‌ها باخبر شوند و همچنین مسافران می‌توانند از طریق تلفن گویای ۱۴۱ از وضعیت جاده‌ها باخبر شوند.
برچسب ها: شهرفردا ، زنجان ، پلیس راه
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
آیا فروش متری مسکن به نیاز واقعی خانه دارشدن ایرانیها پاسخ می دهد؟

آیا فروش متری مسکن به نیاز واقعی خانه دارشدن ایرانیها پاسخ می دهد؟

وزارت مسکن و راه شهرسازی در سبد کنترلی خود برای بازار مسکن از فروش متری مسکن خبر داده است ،طرحی که بخش خصوصی آن را در پاسخ به نیاز واقعی مسکن چندان موثر نمی داند.
حیوانات ماقبل تاریخی که هنوز زنده‌اند/ تصاویر

حیوانات ماقبل تاریخی که هنوز زنده‌اند/ تصاویر

به هر حال در هر نقطه‌ای از زمین وقتی چشمتان به آن‌ها بیفتد حتما از تعجب خشکتان می‌زند و یا می‌ترسید و فرار را بر قرار ترجیح می‌هید.