کد خبر: ۸۷۷۰۸
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۲
مدیر منطقه ۱۴ شهرداری اصفهان گفت: "حلقه حفاظتی ترافیکی شهر" یکی از ابرپروژه‌های اصفهان به شمار می رود که پس از اجرا، امنیت جانی و زیست محیطی را به شمال شهر باز گردانده و نفس شمال شهر را باز می‌کند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علی شمسی در گفت و گو با خبرنگاران اظهارکرد: امروز طی مراسمی با حضور استاندار اصفهان، عملیات احداث تقاطع غیرهمسطح در بزرگراه  شهید اردستانی که یکی از تقاطع های حلقه حفاظتی است، اجرایی می‌شود.

وی با بیان اینکه تقاطع غیرهمسطح در اتوبان شهید اردستانی ارتباط مناطق ۱۰ و ۱۴ را در رینگ حلقه حفاظتی به هم متصل می‌کند، افزود: خوشبختانه در حال حاضر حدود دو و نیم کیلومتر از میدان فرزانگان آزادسازی شده و نزدیک سه و نیم کیلومتر دیگر از مسیر باقی مانده تا به تقاطع برسد.

مدیر منطقه ۱۴ شهرداری اصفهان خاطرنشان کرد: ظرف ۱۰ ماه آینده همزمان با پایان عملیات بهره برداری از این تقاطع غیرهمسطح، حلقه حفاظتی را به ادامه خیابان فرزانگان اتصال می‌دهیم تا پس از سال‌های سال مشکل ترافیکی مردم مناطق هفت، ۱۰ و ۱۴ مرتفع شود.

وی ادامه داد: این تقاطع باعث می‌شود هیچ خودروی سنگینی نتواند وارد شهر شود، همچنین شهر به آرامش رسیده و شهروندان امنیت جانی و زیست محیطی بیشتری خواهند داشت.

شمسی با بیان اینکه برای آزادسازی تقاطع غیرهمسطح در بزرگراه شهید اردستانی در محدوده منطقه ۱۴ بیش از ۳۰ میلیارد تومان هزینه شده است، اظهارکرد: اجرای این پل و ادامه رینگ به سمت میدان فرزانگان ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد.
برچسب ها: شهرفردا ، اصفهان ، شهرداری
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
عدم برون سپاری و تعریف کار برای نیروهای مازاد شهرداری

عدم برون سپاری و تعریف کار برای نیروهای مازاد شهرداری

عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر با اشاره به اینکه تصور برخی مدیران وجود 40 درصد نیروی مازاد شاغل در شهرداری است، گفت: به جای برون سپاری مشاغل از نیروی انسانی موجود در سازمان ها استفاده شود.
آخرین جزئیات نرخ طلا و سکه

آخرین جزئیات نرخ طلا و سکه

امروز در بازار آزاد دلار به ارزش 11هزار و نهصد تومان به فروش رسید.