کد خبر: ۸۷۷۰۸
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۲
مدیر منطقه ۱۴ شهرداری اصفهان گفت: "حلقه حفاظتی ترافیکی شهر" یکی از ابرپروژه‌های اصفهان به شمار می رود که پس از اجرا، امنیت جانی و زیست محیطی را به شمال شهر باز گردانده و نفس شمال شهر را باز می‌کند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علی شمسی در گفت و گو با خبرنگاران اظهارکرد: امروز طی مراسمی با حضور استاندار اصفهان، عملیات احداث تقاطع غیرهمسطح در بزرگراه  شهید اردستانی که یکی از تقاطع های حلقه حفاظتی است، اجرایی می‌شود.

وی با بیان اینکه تقاطع غیرهمسطح در اتوبان شهید اردستانی ارتباط مناطق ۱۰ و ۱۴ را در رینگ حلقه حفاظتی به هم متصل می‌کند، افزود: خوشبختانه در حال حاضر حدود دو و نیم کیلومتر از میدان فرزانگان آزادسازی شده و نزدیک سه و نیم کیلومتر دیگر از مسیر باقی مانده تا به تقاطع برسد.

مدیر منطقه ۱۴ شهرداری اصفهان خاطرنشان کرد: ظرف ۱۰ ماه آینده همزمان با پایان عملیات بهره برداری از این تقاطع غیرهمسطح، حلقه حفاظتی را به ادامه خیابان فرزانگان اتصال می‌دهیم تا پس از سال‌های سال مشکل ترافیکی مردم مناطق هفت، ۱۰ و ۱۴ مرتفع شود.

وی ادامه داد: این تقاطع باعث می‌شود هیچ خودروی سنگینی نتواند وارد شهر شود، همچنین شهر به آرامش رسیده و شهروندان امنیت جانی و زیست محیطی بیشتری خواهند داشت.

شمسی با بیان اینکه برای آزادسازی تقاطع غیرهمسطح در بزرگراه شهید اردستانی در محدوده منطقه ۱۴ بیش از ۳۰ میلیارد تومان هزینه شده است، اظهارکرد: اجرای این پل و ادامه رینگ به سمت میدان فرزانگان ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد.
برچسب ها: شهرفردا ، اصفهان ، شهرداری
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
آیا فروش متری مسکن به نیاز واقعی خانه دارشدن ایرانیها پاسخ می دهد؟

آیا فروش متری مسکن به نیاز واقعی خانه دارشدن ایرانیها پاسخ می دهد؟

وزارت مسکن و راه شهرسازی در سبد کنترلی خود برای بازار مسکن از فروش متری مسکن خبر داده است ،طرحی که بخش خصوصی آن را در پاسخ به نیاز واقعی مسکن چندان موثر نمی داند.
حیوانات ماقبل تاریخی که هنوز زنده‌اند/ تصاویر

حیوانات ماقبل تاریخی که هنوز زنده‌اند/ تصاویر

به هر حال در هر نقطه‌ای از زمین وقتی چشمتان به آن‌ها بیفتد حتما از تعجب خشکتان می‌زند و یا می‌ترسید و فرار را بر قرار ترجیح می‌هید.