کد خبر: ۸۷۷۰۲
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۸
معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ توضیحاتی را درباره مصادیق توقیف و انتقال خودرو به پارکینگ ارائه داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،سرهنگ مسعود جبارزاده با بیان اینکه ارتکاب برخی تخلفات منجر به توقيف و انتقال خودرو به پارکينگ می شود، گفت: هرگونه حركات نمايشی و آكروباتيكی در سطح راه‌ها و خيابان‌ها و همچنین ارتکاب سه فقره تخلف حادثه ساز یا سه بار تکرار یک تخلف مخاطره آميز از جمله مصادیق این تخلفات است.  
 
وی تصریح کرد: رانندگی در حالت مستی و یا استعمال مواد مخدر و روان گردان، تردد با وسايل نقلیه فاقد بیمه نامه شخص ثالث، همراه نداشتن مدارک و رانندگی با خودروی دارای پلاک غیرمجاز يا فاقد پلاک از جمله مواردی است که باعث توقیف وسیله نقلیه متخلف می شود.
 
جبارزاده اضافه کرد: تخلفات بیش از 10 میلیون ریال که یک ماه از تاریخ ابلاغ آن گذشته باشد و همچنین دستور مقام قضایی نیز جزء مصاديقی است که منجر به توقیف وسیله نقلیه می شود.  
 
معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گفت: در شهر تهران مالکانی که خودروی آن ها به هر کدام از دلایل مطرح شده توقیف شده، ضمن پرداخت مفاصا حساب تخلفات رانندگی، با در دست داشتن اصل مدارک مالکیت یا وکالت نامه رسمی و همچنین اصل قبض پارکینگ می توانند به ستادهای ترخیص مراجعه نمایند.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
نقش شهرهای کوچک در تعادل منطقه‌ای

نقش شهرهای کوچک در تعادل منطقه‌ای

در کشورهای در حال توسعه،الگوی استقرار جمعیت و کانون‌های زیستی از نظام بهره‌گیری متناسب با ظرفیت‌ها و استعدادهای موجود تبعیت نمی‌کند و همچنین سیمای اسکان جمعیت، تصویر نامتعادلی را به تصویر میکشد.
آخرین نرخ طلا و سکه

آخرین نرخ طلا و سکه

امروز در بازار طلای 18 عیار به ارزش گرمی367هزار و200 تومان و دلار با ارز11هزار و 850تومان معامله شد.