کد خبر: ۸۷۵۴۶
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۲
سردار مهماندار:
رئیس‌ پلیس راهور پایتخت گفته پورسیدآقایی مبنی بر تغییر محدوده زوج و فرد در سال آینده را نظر شخصی دانست و گفت: پلیس برنامه‌ای برای تغییر محدوده زوج و فرد ندارد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،محسن پورسیدآقایی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران چندی پیش خبر از حذف طرح زوج و فرد در سال آینده داد.
 
وی با بیان اینکه طرح ترافیک امسال در تهران به خوبی اجرا شد و تأثیر مستقیم در کاهش آلودگی و ترافیک داشت، از مطالعات زیاد و برنامه‌های جدی در این باره خبر داد و افزود: سال آینده طرح زوج و فرد نیز تبدیل به حلقه دوم طرح ترافیک می‌شود.
 
محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران نیز روز گذشته در حاشیه جلسه علنی شورای شهر تهران در مورد حذف طرح زوج و فرد گفت: براساس آنچه که از صحبت‌های معاون شهردار برداشت کردم قرار است که طرح ترافیک در محدوده زوج و فرد نیز گسترش یابد و این گسترش در محدوده طرح ترافیک است، نه زوج و فرد.
 
سردار محمدرضا مهماندار رئیس پلیس راهور پایتخت گفته‌های معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران مبنی بر تغییر محدوده زوج و فرد در سال آینده را اظهار نظر شخصی دانست و گفت: ناجا فعلاً برنامه‌ای برای تغییر محدوده زوج و فرد ندارد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
نقش شهرهای کوچک در تعادل منطقه‌ای

نقش شهرهای کوچک در تعادل منطقه‌ای

در کشورهای در حال توسعه،الگوی استقرار جمعیت و کانون‌های زیستی از نظام بهره‌گیری متناسب با ظرفیت‌ها و استعدادهای موجود تبعیت نمی‌کند و همچنین سیمای اسکان جمعیت، تصویر نامتعادلی را به تصویر میکشد.
آخرین نرخ طلا و سکه

آخرین نرخ طلا و سکه

امروز در بازار طلای 18 عیار به ارزش گرمی367هزار و200 تومان و دلار با ارز11هزار و 850تومان معامله شد.