کد خبر: ۸۷۵۴۶
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۲
سردار مهماندار:
رئیس‌ پلیس راهور پایتخت گفته پورسیدآقایی مبنی بر تغییر محدوده زوج و فرد در سال آینده را نظر شخصی دانست و گفت: پلیس برنامه‌ای برای تغییر محدوده زوج و فرد ندارد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،محسن پورسیدآقایی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران چندی پیش خبر از حذف طرح زوج و فرد در سال آینده داد.
 
وی با بیان اینکه طرح ترافیک امسال در تهران به خوبی اجرا شد و تأثیر مستقیم در کاهش آلودگی و ترافیک داشت، از مطالعات زیاد و برنامه‌های جدی در این باره خبر داد و افزود: سال آینده طرح زوج و فرد نیز تبدیل به حلقه دوم طرح ترافیک می‌شود.
 
محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران نیز روز گذشته در حاشیه جلسه علنی شورای شهر تهران در مورد حذف طرح زوج و فرد گفت: براساس آنچه که از صحبت‌های معاون شهردار برداشت کردم قرار است که طرح ترافیک در محدوده زوج و فرد نیز گسترش یابد و این گسترش در محدوده طرح ترافیک است، نه زوج و فرد.
 
سردار محمدرضا مهماندار رئیس پلیس راهور پایتخت گفته‌های معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران مبنی بر تغییر محدوده زوج و فرد در سال آینده را اظهار نظر شخصی دانست و گفت: ناجا فعلاً برنامه‌ای برای تغییر محدوده زوج و فرد ندارد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
آیا فروش متری مسکن به نیاز واقعی خانه دارشدن ایرانیها پاسخ می دهد؟

آیا فروش متری مسکن به نیاز واقعی خانه دارشدن ایرانیها پاسخ می دهد؟

وزارت مسکن و راه شهرسازی در سبد کنترلی خود برای بازار مسکن از فروش متری مسکن خبر داده است ،طرحی که بخش خصوصی آن را در پاسخ به نیاز واقعی مسکن چندان موثر نمی داند.
حیوانات ماقبل تاریخی که هنوز زنده‌اند/ تصاویر

حیوانات ماقبل تاریخی که هنوز زنده‌اند/ تصاویر

به هر حال در هر نقطه‌ای از زمین وقتی چشمتان به آن‌ها بیفتد حتما از تعجب خشکتان می‌زند و یا می‌ترسید و فرار را بر قرار ترجیح می‌هید.