کد خبر: ۸۷۴۱۴
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۸
عضو چهارمین دوره شورای شهر تهران با بیان اینکه حدود 200 هکتار زمین در پارک پردیسان باقی مانده است،‌ گفت:‌ قبلاً‌ مقدار زمین باقیمانده 273 هکتار بوده است باید صبر کنیم ببینیم شهردار فعلی چه تصمیی پیرامون واگذاری پارک پردیسان می گیرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،محمد حقانی در خصوص واگذاری پارک پردیسان به شهرداری تهران گفت: پارک پردیسان اهمیت زیادی دارد و سازمان محیط زیست قرار بود این پارک را به شهرداری واگذار کند ولی این امر رخ نداد.

وی با بیان اینکه تفاهم‌نامه‌ای در دوره شهرداری محمدعلی نجفی درباره واگذاری پارک پردیسان بسته شده است، گفت: به صورت غیرمستقیم مأمور اجرای تفاهم‌نامه شده بودم 6 ماه تمام با یک گروه 10 تا 15 نفره این موضوع را پیگیری می‌کردیم.

به گفته عضو سابق شورای شهر، طرح‌ها که از گذشته بود همه را بررسی می‌کردیم.

وی با بیان اینکه مطالعات مختلفی در این باره صورت گرفته و هزینه‌هایی انجام شده است، گفت:‌در واقع موضوع این است که پارک پردیسان یک گوهر بی‌همتا در دل تهران است که این پارک باید برای مردم حفاظت شود.

به گفته حقانی،خسارت هایی به این پارک وارد شده و ساختمان‌هایی در آن ساخته شده است.

وی با بیان اینکه حدود 200 هکتار زمین در این پارک باقی مانده است،‌گفت:‌قبلاً‌ مقدار زمین باقیمانده 273 هکتار بوده است باید صبر کنیم ببینیم شهرداری فعلی چه تصمیی در خصوص پارک پردیسان می گیرد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
نقش شهرهای کوچک در تعادل منطقه‌ای

نقش شهرهای کوچک در تعادل منطقه‌ای

در کشورهای در حال توسعه،الگوی استقرار جمعیت و کانون‌های زیستی از نظام بهره‌گیری متناسب با ظرفیت‌ها و استعدادهای موجود تبعیت نمی‌کند و همچنین سیمای اسکان جمعیت، تصویر نامتعادلی را به تصویر میکشد.
آخرین نرخ طلا و سکه

آخرین نرخ طلا و سکه

امروز در بازار طلای 18 عیار به ارزش گرمی367هزار و200 تومان و دلار با ارز11هزار و 850تومان معامله شد.