کد خبر: ۸۷۴۰۶
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۷
سال آینده صورت می گیرد
سخنگوی مدیریت بحران شهر تهران گفت: بسیاری از سوله‌های مدیریت بحران تا ۳ ماهه اول سال ۹۸ از سازمان ورزش شهرداری تهران پس گرفته می شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،صمیم روزبهانی، سخنگوی سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران با بیان اینکه سطح شهر تهران و محدوده اطراف آن مستعد مخاطرات زیادی از جمله زلزله است، گفت: از سال 80 به بعد که مسئولیت مدیریت بحران به شهرداری سپرده شد؛ اقدامات فراوانی در این زمینه صورت گرفته است.
 
وی ادامه داد: این یک فرآیند ادامه‌دار و ممتد است و بنابراین قانون مدیریت بحران کشور شهرداری باید آمادگی لازم برای زلزله را داشته باشد و اقداماتی در این زمینه صورت گرفته است.  
 
سخنگوی مدیریت بحران شهر تهران در خصوص حوزه ساختار سازمانی در مواقع بحران در پایتخت ، گفت: همه مناطق 22‌گانه ساختار ستاد مدیریت بحران منطقه را دارند و در 120 ناحیه نیز ستاد مدیریت بحران نواحی و در سطح محلات نیز بر پایه شورایاری‌ها اقداماتی صورت گرفته است.
 
وی در خصوص زلزله روز گذشته ملارد گفت: این مبنا نمی‌شود که بگوییم وقتی یک زلزله آمده، زلزله بزرگتری در راه است اما مردم باید همیشه آماده وقوع حوادث باشند.
 
روزبهانی در خصوص بازپس‌گیری سوله‌های مدیریت بحران که در حال حاضر در اختیار سازمان ورزش شهرداری  است، گفت: بر اساس مصوبه شورای شهر این سوله‌ها باید باز‌پس‌‌گیری شود، اخیراً نیز تفاهم‌نامه‌ای با سازمان ورزش در این باره بسته شده و اقدامات به مرور انجام می شود.  
 
وی گفت: عمده سوله‌های بحران تا سه ماهه اول سال 98 بازپس گرفته می‌شود و در حال حاضر تمامی سوله‌هایی که در اختیار صدا و سیما و... بوده پس گرفته شده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
آیا فروش متری مسکن به نیاز واقعی خانه دارشدن ایرانیها پاسخ می دهد؟

آیا فروش متری مسکن به نیاز واقعی خانه دارشدن ایرانیها پاسخ می دهد؟

وزارت مسکن و راه شهرسازی در سبد کنترلی خود برای بازار مسکن از فروش متری مسکن خبر داده است ،طرحی که بخش خصوصی آن را در پاسخ به نیاز واقعی مسکن چندان موثر نمی داند.
حیوانات ماقبل تاریخی که هنوز زنده‌اند/ تصاویر

حیوانات ماقبل تاریخی که هنوز زنده‌اند/ تصاویر

به هر حال در هر نقطه‌ای از زمین وقتی چشمتان به آن‌ها بیفتد حتما از تعجب خشکتان می‌زند و یا می‌ترسید و فرار را بر قرار ترجیح می‌هید.