کد خبر: ۸۷۱۸۷
تاریخ انتشار: ۰۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۵
معاون رفاه اجتماعی وزارت رفاه با اشاره به اینکه توزیع بسته‌های حمایتی کارکنان دولت با حقوق ماهانه کمتر از ۳ میلیون هفته آینده آغاز می‌شود، گفت: کارگران، رانندگان و بازنشستگان تحت پوشش تأمین اجتماعی اقشار دیگری هستند که بسته حمایتی دریافت می‌کنند.
 به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،احمد میدری درباره توزیع بسته حمایتی دولت و نحوه توزیع آن گفت: دولت در آبان ماه سال جاری با تنظیم‌ آیین‌نامه‌ای دستگاه‌ها را موظف کرد در فاصله زمانی مختلف و به نوبت به گروه و قشرهای مردم بسته‌های حمایتی ارائه دهد.

 وی در ادامه با بیان اینکه دولت در نخستین ‌مرحله خود به 3 میلیون و یکصد هزار خانواده بسته‌های حمایتی ارائه کرده است، افزود: این گروه که شامل مددجویان حمایتی هستند و 20 آبان نیز مبلغ مورد نظر به صورت غیرنقدی پرداخت شده، می‌توانند با مراجعه به فروشگاه‌های مخصوص کالاهای خود را با قیمت مناسب خریداری کنند.

میدری گفت: دولت از پنجشنبه اول آذرماه تحویل بسته حمایتی به بازنشستگان کشوری و لشکری و صندوق فولاد با دریافتی کمتر از 3 میلیون تومان را آغاز کرده و این بسته به صورت نقدی به حساب‌شان واریز شده است.

 وی اضافه کرد: گروه چهارم شامل کارگران، رانندگان و بازنشستگان تحت پوشش سازمان تأمین اجتماعی است و در آخر، اقشار با درآمد کمتر از 3 میلیون تومان که جزو هیچکدام از گروه‌های فوق نیستند این بسته‌های حمایتی را دریافت خواهند کرد.

میدری خاطر نشان ساخت: اگر اقشاری باشند که درآمد کمتر از 3 میلیون تومان دارند اما پس از مرحله آخر، تحت پوشش قرار نگرفته باشند می‌توانند به کمیته امداد و سازمان بهزیستی مراجعه و در آنجا فرمی را تکمیل کنند. معاون رفاه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه سعی می‌کنیم بسته‌های حمایتی برای خرید از فروشگاه‌ها باشد، گفت: مبلغ بسته با توجه به بعد خانوار از 100 تا 300 هزار تومان متغیر است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
آیا فروش متری مسکن به نیاز واقعی خانه دارشدن ایرانیها پاسخ می دهد؟

آیا فروش متری مسکن به نیاز واقعی خانه دارشدن ایرانیها پاسخ می دهد؟

وزارت مسکن و راه شهرسازی در سبد کنترلی خود برای بازار مسکن از فروش متری مسکن خبر داده است ،طرحی که بخش خصوصی آن را در پاسخ به نیاز واقعی مسکن چندان موثر نمی داند.
حیوانات ماقبل تاریخی که هنوز زنده‌اند/ تصاویر

حیوانات ماقبل تاریخی که هنوز زنده‌اند/ تصاویر

به هر حال در هر نقطه‌ای از زمین وقتی چشمتان به آن‌ها بیفتد حتما از تعجب خشکتان می‌زند و یا می‌ترسید و فرار را بر قرار ترجیح می‌هید.