کد خبر: ۸۷۱۸۷
تاریخ انتشار: ۰۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۵
معاون رفاه اجتماعی وزارت رفاه با اشاره به اینکه توزیع بسته‌های حمایتی کارکنان دولت با حقوق ماهانه کمتر از ۳ میلیون هفته آینده آغاز می‌شود، گفت: کارگران، رانندگان و بازنشستگان تحت پوشش تأمین اجتماعی اقشار دیگری هستند که بسته حمایتی دریافت می‌کنند.
 به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،احمد میدری درباره توزیع بسته حمایتی دولت و نحوه توزیع آن گفت: دولت در آبان ماه سال جاری با تنظیم‌ آیین‌نامه‌ای دستگاه‌ها را موظف کرد در فاصله زمانی مختلف و به نوبت به گروه و قشرهای مردم بسته‌های حمایتی ارائه دهد.

 وی در ادامه با بیان اینکه دولت در نخستین ‌مرحله خود به 3 میلیون و یکصد هزار خانواده بسته‌های حمایتی ارائه کرده است، افزود: این گروه که شامل مددجویان حمایتی هستند و 20 آبان نیز مبلغ مورد نظر به صورت غیرنقدی پرداخت شده، می‌توانند با مراجعه به فروشگاه‌های مخصوص کالاهای خود را با قیمت مناسب خریداری کنند.

میدری گفت: دولت از پنجشنبه اول آذرماه تحویل بسته حمایتی به بازنشستگان کشوری و لشکری و صندوق فولاد با دریافتی کمتر از 3 میلیون تومان را آغاز کرده و این بسته به صورت نقدی به حساب‌شان واریز شده است.

 وی اضافه کرد: گروه چهارم شامل کارگران، رانندگان و بازنشستگان تحت پوشش سازمان تأمین اجتماعی است و در آخر، اقشار با درآمد کمتر از 3 میلیون تومان که جزو هیچکدام از گروه‌های فوق نیستند این بسته‌های حمایتی را دریافت خواهند کرد.

میدری خاطر نشان ساخت: اگر اقشاری باشند که درآمد کمتر از 3 میلیون تومان دارند اما پس از مرحله آخر، تحت پوشش قرار نگرفته باشند می‌توانند به کمیته امداد و سازمان بهزیستی مراجعه و در آنجا فرمی را تکمیل کنند. معاون رفاه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه سعی می‌کنیم بسته‌های حمایتی برای خرید از فروشگاه‌ها باشد، گفت: مبلغ بسته با توجه به بعد خانوار از 100 تا 300 هزار تومان متغیر است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
نقش شهرهای کوچک در تعادل منطقه‌ای

نقش شهرهای کوچک در تعادل منطقه‌ای

در کشورهای در حال توسعه،الگوی استقرار جمعیت و کانون‌های زیستی از نظام بهره‌گیری متناسب با ظرفیت‌ها و استعدادهای موجود تبعیت نمی‌کند و همچنین سیمای اسکان جمعیت، تصویر نامتعادلی را به تصویر میکشد.
آخرین نرخ طلا و سکه

آخرین نرخ طلا و سکه

امروز در بازار طلای 18 عیار به ارزش گرمی367هزار و200 تومان و دلار با ارز11هزار و 850تومان معامله شد.