کد خبر: ۸۶۹۳۶
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۹
عضو شورای شهر تهران درباره وضعیت کمبود توالت در تهران تذکر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،محمود میرلوحی صبح امروز در تذکر پیش از دستور خود در جلسه شورای شهر تهران با اشاره به روز جهانی توالت گفت: دیروز روز جهانی توالت بوده که یکی از نیازهای اساسی دنیا است به گونه‌ای که از سال ۲۰۰۱ اجلاس جهانی در سنگاپور برگزار شد و از آن زمان تاکنون اجلاس جهانی توالت برگزار می‌شود، چرا که توالت به عنوان یک مسئله اساسی در بهداشت افراد نقش ایفا می‌کند.
 
وی با بیان اینکه متاسفانه هنوز بیش از ۴ میلیارد نفر از جمعیت دنیا به توالت دسترسی ندارند گفت: در تهران ۱۳۶۵ سرویس بهداشتی با ۹ هزار چشمه توالت ایجاد شده است و با اینکه کارهای زیادی انجام شده اما هنوز راه بسیاری وجود دارد.
 
وی با بیان اینکه نباید از مطرح کردن موضوع توالت شرم داشته باشیم، گفت: تنها ۴ درصد توالت‌های تهران برای مادر و کودک مناسب سازی شده است و این نشان می‌دهد که هنوز راه طولانی در این زمینه داریم.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
آیا فروش متری مسکن به نیاز واقعی خانه دارشدن ایرانیها پاسخ می دهد؟

آیا فروش متری مسکن به نیاز واقعی خانه دارشدن ایرانیها پاسخ می دهد؟

وزارت مسکن و راه شهرسازی در سبد کنترلی خود برای بازار مسکن از فروش متری مسکن خبر داده است ،طرحی که بخش خصوصی آن را در پاسخ به نیاز واقعی مسکن چندان موثر نمی داند.
حیوانات ماقبل تاریخی که هنوز زنده‌اند/ تصاویر

حیوانات ماقبل تاریخی که هنوز زنده‌اند/ تصاویر

به هر حال در هر نقطه‌ای از زمین وقتی چشمتان به آن‌ها بیفتد حتما از تعجب خشکتان می‌زند و یا می‌ترسید و فرار را بر قرار ترجیح می‌هید.