کد خبر: ۸۶۸۵۵
تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۷
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گیلان خبرداد
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای گیلان از ذخیره ۲۶۸ میلیون متر مکعب آب پشت سد سفیدرود خبر داد و گفت: این میزان در مقایسه با مدت مشابه در سال گذشته ۵ درصد افزایش یافته است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، کاظم لطفی اظهارکرد: در حال حاضر ذخیره آب پشت سد سفیدرود ۲۶۸ میلیون متر مکعب رسیده است.

لطفی بارندگی‌های مناسب در هفته‌های گذشته را دلیل این میزان ذخیره در پشت سد سفیدرود عنوان کرد و گفت: این میزان معادل ۵ درصد بیشتر از مدت مشابه سال گذشته است.

وی گفت: ورودی آب سد سفیدرود ۲۶ متر مکعب بر ثانیه و خروجی سد هم ۵ مترمکعب برثانیه است.

مدیرعامل آب منطقه‌ای گیلان بیان کرد: آب مورد نیاز ۱۸۰ هزار هکتار از ۲۳۸ هزار هکتار شالیزارهای گیلان از سد سفیدرود تامین می شود.

وی یادآورشد: گنجایش کنونی این سد یک میلیارد و ۱۵۰ میلیون متر مکعب است.  
برچسب ها: شهرفردا ، گیلان ، اب منطقه ، سد
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی ۱۱ کیلومتری تنکابن بوی خون می‌دهد و در یکسال گذشته ۲۵ نفر را به گام مرگ کشانده است، این درحالی که مسئولان راه بر سر نامیدن آن به اسم کمربندی یا کنارگذر اختلاف نظر دارند.
آسیب شناسی رفتارهای نابخردانه در محرم ؛تهدید عاشورا

آسیب شناسی رفتارهای نابخردانه در محرم ؛تهدید عاشورا

یک رفتار شناس گفت : استفاده از یک مداح بی سواد ، سنگین تر کردن علامت ها و تزئئین آنها با شیر ، بز و همچنین ذبح گاو و گوسفند و شتر در مقابل چشمان کودکان و برگزاری هیات ها در آپارتمان ها رفتارهای نابخردانه ای است که ذات فرهنگ عاشورایی را هدف گرفته است.