کد خبر: ۸۶۳۱۸
تاریخ انتشار: ۱۷ آبان ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۳
عضو شورای عالی استان‌ها با تأکید بر اینکه محسن هاشمی تنها ناجی شهر تهران است، گفت: تصمیمات جناحی در شورای شهر به ضرر شهروندان است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،قانبیلی عضو شورای عالی استان‌ها درخصوص نحوه انتخاب شهردار تهران اظهار کرد: نگرانی اعضای شورای شهر تهران بر موضوعات جناحی و سیاسی معطوف است و بر اساس تجربه، تصمیمات جناحی در شهرداری و شورای شهر به ضرر شهروندان خواهد بود.
 
وی با تأکید بر اینکه شورای شهر تنها زمانی موفق می‌شود که تفکرات سیاسی را کنار گذارد، افزود: محسن هاشمی تنها ناجی شهر تهران بود که اعضای شورای شهر تهران از ترس آمدن چمران روی کار، به هاشمی رأی ندادند.
 
قانبیلی گفت: هیچ کس مانند هاشمی نمی‌تواند شهر تهران را اداره کند. هاشمی با سابقه مدیریت شهری و با استفاده از اعتبار خانوادگی می‌توانست شهر تهران را مدیریت کند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
بازدید شهردار تهران از دستاوردهای ساخت داخل شرکت بهره برداری مترو

بازدید شهردار تهران از دستاوردهای ساخت داخل شرکت بهره برداری مترو

صبح امروز شهردار تهران، رئیس شورای شهر و معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران از پایانه فتح آباد در جنوب تهران بازدید کردند.
علت مخالفت مدیریت شهری با دائمی شدن تصویب لایحه ارزش افزوده

علت مخالفت مدیریت شهری با دائمی شدن تصویب لایحه ارزش افزوده

لایحه اصلاح و دائمی شدن قانون مالیات بر ارزش افزوده که طبق آن بخشی از اختیارات شوراهای اسلامی و مدیریت شهری از آنان گرفته شده انتقادهایی را ازسوی شهرداری ها وشوراها به دنبال داشته است.