کد خبر: ۸۶۳۰۶
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۴
معاون بهره‌برداری شرکت برق استان همدان خبر داد
معاون بهره‌برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق استان همدان از انجام ۷۲۶ فقره رفع حریم از شبکه‌های توزیع برق استان در نیمه نخست امسال خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، یرزاد جمشیدی با بیان اینکه برق فقط یک صنعت خاص، تأمین روشنایی و یک نیاز ساده نیست، اظهار داشت: امروز برق خدمتی استراتژیک و تأمین کننده زیرساخت‌های بسیاری از خدمات است.

وی با اشاره به فعالیت‌های ۶ ماهه اول سال جاری معاونت بهره‌برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع برق استان همدان گفت: بخشی از این اقدامات در حوزه بهره‌برداری بوده که در این راستا تعداد ۲ هزار و ۳۹۸ مورد آزمایش و اصلاح ارت انجام شده است.

معاون بهره‌برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق استان همدان عنوان کرد: در بخش اصلاح و تعویض جمپرهای KV ۲۰ و فشار ضعیف تعداد ۹ هزار و ۳۸۵ مورد اصلاحیه انجام گرفته است.

وی با بیان اینکه در بخش اصلاح کابل سرویس مشترکین تعداد ۶ هزار و ۳۲۷ فقره اصلاحات برای پایداری برق مشترکین انجام شده است، گفت: در بخش تعمیرات ترانسفورماتورهای توزیع تعداد ۴۲ دستگاه ترانس عمومی مورد سرویس و تعمیر قرار گرفته‌اند.

جمشیدی به فعالیت‌های بهره‌برداری در دیگر بخش‌ها مانند جمع‌آوری اشیاء مازاد از روی شبکه، رفع حریم شبکه‌های توزیع، بارگیری و تعدیل بار پست‌های توزیع، اصلاح اتصالات سست با دوربین‌های حرارتی، جمع‌آوری برق‌های غیر مجاز اشاره و عنوان کرد: تعداد ۲ هزار و ۴۵۷ مورد اشیاء پرتاب شده بر روی شبکه‌های توزیع جمع‌آوری شد.

وی عنوان کرد: تعداد ۷۲۶ فقره رفع حریم از شبکه‌های توزیع برای تأمین امنیت سلامت شهروندان و رفع افت ولتاژ مشترکین به تعداد ۳ هزار و ۳۲۶ مورد تعدیل بار از پست‌های استان نیز از اقدامات انجام شده در نیمه نخست امسال بوده است.
برچسب ها: شهرفردا ، همدان ، شرکت برق
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تصادف پژو ۲۰۶ با پراید و گاردریل بزرگراه ستاری/ تصاویر

تصادف پژو ۲۰۶ با پراید و گاردریل بزرگراه ستاری/ تصاویر

ساعت ۰۹:۵۳ صبح دیروز دوشنبه تصادف پژو ۲۰۶ با پراید و گاردریل در مسیر شمال به جنوب بزرگراه ستاری، قبل از فردوس غرب یک مصدوم بر جا گذاشت. از میان سه سرنشین پژو، یک زن از قسمت سر مصدوم شد ولی دیگر سرنشینان این خودرو و خودروی دیگر صدمه‌ای ندیدند.
سیدخندان یا سید عصبانی!

سیدخندان یا سید عصبانی!

سیدخندان و داستان واقعی اش در بوجود آمدن محله « سیدخندان تهران درجاده قدیم شمیران » که در خیابان کوروش فعلی قرار گرفته است.