کد خبر: ۸۶۲۹۳
تاریخ انتشار: ۱۶ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۸
رئیس پلیس راه استان زنجان:
رئیس پلیس راه استان زنجان گفت: در حال حاضر مه غلیظ گردنه های کوهستانی استان زنجان را فراگرفته است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سرهنگ عباس مظفری در گفتگو با خبرنگاران به وضعیت تردد در جاده‌های استان زنجان اشاره کرد و گفت: در حال حاضر سطح جاده‌های استان زنجان لغزنده است.

وی بابیان اینکه مه غلیظ در گردنه‌های کوهستانی استان زنجان حاکم است، اظهار کرد: مه غلیظ در گردنه‌های خان چای و تهم - چو رزق در مسیر ارتباطی طارم، پاپایی در جاده زنجان - بیجار و قلی کندی در مسیر زنجان - دندی را فرا گرفته و تردد در جاده‌های اصلی و فرعی استان زنجان با رعایت تمهیدات ایمنی و گرمایشی امکان‌پذیر است.

رئیس پلیس‌راه استان زنجان گفت: رانندگان برای تردد در مسیرهای مه آلود از چراغ‌های مه شکن جلو و عقب استفاده کنند.

مظفری تأکید کرد: رانندگان برای تردد در مسیرهای ارتباطی استان زنجان بهتر است قبل از حرکت از سالم بودن خودرو به لحاظ فنی، برف‌پاک‌کن، بخاری و چراغ‌های مه شکن مطمئن شده و خودرو خود را به زنجیر چرخ مجهز کنند.
برچسب ها: شهرفردا ، زنجان ، پلیس راه
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تعویق در فرآیند انتخاب شهردار

تعویق در فرآیند انتخاب شهردار

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران گفت: با توجه به بررسی استفساریه مستثنی شدن شهرداران از قانون منع به کارگیری بازنشستگان در کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی فرایند انتخاب شهردار چند روز به تعویق افتاد.
سقوط دلار دیوانه

سقوط دلار دیوانه

فشار بازار ارز از روز دوشنبه افتاد ،تا در یک سراشیبی از 17 به 15 هزار تومان تنزل یابد ،سقوط قیمتی که کارشناسان معتقدند به دلیل عرضه دلارهای خانگی به بازار ،تصمیمات جدید بانک مرکزی ،افزایش قیمت نفت اتفاق افتاده و روند نزولی استمرار خواهد داشت.