کد خبر: ۸۶۲۸۷
تاریخ انتشار: ۱۶ آبان ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۵
معاون وزیر راه و شهرسازی:
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیر عامل شرکت بازآفرینی شهری ایران از نوسازی ۱۳هزار واحد مسکونی استان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، هوشنگ عشایری در حاشیه بازدید از طرح های راه و شهرسازی آماده بهره برداری در جریان سفر رئیس جمهوری به آذربایجان غربی اظهارداشت: با اختصاص ۸۶۰ میلیارد تومان تسهیلات طرحهای بازآفرینی شهری، ۱۳ هزار واحد مسکونی در آذربایجان غربی احداث و یا نوسازی می شود.

وی با بیان اینکه اجرای بازآفرینی شهری با همکاری وزارت کشور و شهرداری ها از تکالیف وزارت راه و شهرسازی در برنامه ششم توسعه است ادامه داد: از مجموع دو هزار میلیارد تومان اعتبار تسهیلات طرحهای بارآفرینی شهری، ۸۶۰ میلیارد تومان به آذربایجان غربی اختصاص پیدا کرده است.

عشایری با بیان اینکه این طرحها در بخشهای بازسازی مسکن، خدمات زیر بنایی، درمانگاه، سالن های ورزشی و فضاهای عمومی اجرا خواهد شد اضافه کرد: در قالب این طرح برای احداث و نوسازی ۱۳ هزار واحد مسکونی در آذربایجان غربی تسهیلات پرداخت می شود.

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: سقف این تسهیلات در ارومیه ۵۰ میلیون تومان و در سایر شهرهای استان ۴۰ میلیون تومان با سود ۹ درصد است.

وی با اشاره به اینکه برای بازآفرینی شهری در آذربایجان غربی نیز هشت هزار و ۶۰۰ میلیارد ریال اعتبار در نظر گرفته شده است، گفت: یکهزار و ۲۰۰ میلیارد ریال از این مبلغ توسط شرکت بازآفرینی شهری تامین می شود.

اسلامی وزیر راه و شهرسازی و هیئت همراه برای بازدید از طرحهای آماده بهره برداری در استان از جمله خط آهن ارومیه صبح امروز وارد آذربایجان غربی شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
انتقاد تند عضو شورا از انتصاب شبانه افشانی

انتقاد تند عضو شورا از انتصاب شبانه افشانی

رییس کمیته اجتماعی شورای شهر تهران به انتصابات شهردار تهران واکنش نشان داد.
افشانی امروز شهرداری را ترک می کند

افشانی امروز شهرداری را ترک می کند

مشاور پارلمانی شهردار تهران با بیان اینکه طبق قانون 26 آبان ماه باید بازنشستگان محل کار خود را ترک کنند، گفت:‌محمدعلی افشانی شهردار تهران امروز بهشت را ترک می‌کند.