کد خبر: ۸۶۲۸۷
تاریخ انتشار: ۱۶ آبان ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۵
معاون وزیر راه و شهرسازی:
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیر عامل شرکت بازآفرینی شهری ایران از نوسازی ۱۳هزار واحد مسکونی استان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، هوشنگ عشایری در حاشیه بازدید از طرح های راه و شهرسازی آماده بهره برداری در جریان سفر رئیس جمهوری به آذربایجان غربی اظهارداشت: با اختصاص ۸۶۰ میلیارد تومان تسهیلات طرحهای بازآفرینی شهری، ۱۳ هزار واحد مسکونی در آذربایجان غربی احداث و یا نوسازی می شود.

وی با بیان اینکه اجرای بازآفرینی شهری با همکاری وزارت کشور و شهرداری ها از تکالیف وزارت راه و شهرسازی در برنامه ششم توسعه است ادامه داد: از مجموع دو هزار میلیارد تومان اعتبار تسهیلات طرحهای بارآفرینی شهری، ۸۶۰ میلیارد تومان به آذربایجان غربی اختصاص پیدا کرده است.

عشایری با بیان اینکه این طرحها در بخشهای بازسازی مسکن، خدمات زیر بنایی، درمانگاه، سالن های ورزشی و فضاهای عمومی اجرا خواهد شد اضافه کرد: در قالب این طرح برای احداث و نوسازی ۱۳ هزار واحد مسکونی در آذربایجان غربی تسهیلات پرداخت می شود.

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: سقف این تسهیلات در ارومیه ۵۰ میلیون تومان و در سایر شهرهای استان ۴۰ میلیون تومان با سود ۹ درصد است.

وی با اشاره به اینکه برای بازآفرینی شهری در آذربایجان غربی نیز هشت هزار و ۶۰۰ میلیارد ریال اعتبار در نظر گرفته شده است، گفت: یکهزار و ۲۰۰ میلیارد ریال از این مبلغ توسط شرکت بازآفرینی شهری تامین می شود.

اسلامی وزیر راه و شهرسازی و هیئت همراه برای بازدید از طرحهای آماده بهره برداری در استان از جمله خط آهن ارومیه صبح امروز وارد آذربایجان غربی شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
بهره برداری از ۲۰۰ کیلومتر خط با ۱۱۵ ایستگاه طی ۲۰ سال

بهره برداری از ۲۰۰ کیلومتر خط با ۱۱۵ ایستگاه طی ۲۰ سال

مدیر عامل شرکت بهره برداری مترو تهران گفت: پس از گذشت ۲۰ سال امروز شرکت بهره برداری مترو تهران با افتخار شاهد بهره برداری از ۲۰۰ کیلومتر خط با ۱۱۵ ایستگاه فعال است.
راهپیمایی 22 بهمن در سراسر ایران/ تصاویر

راهپیمایی 22 بهمن در سراسر ایران/ تصاویر

مراسم راهپیمایی یوم الله 22 بهمن و بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی روز دوشنبه با حضور پرشور مردم در سراسر کشور برگزار شد.