کد خبر: ۸۶۲۷۱
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۲
صبح امروز انجام شد
صبح امروز سازمان بازنشستگان شهرداری از اپلیکین خدمت رفاهی این سازمان رونمایی کرد. این اپلیکیشن برای رفاه بازنشستگان و کاهش مراجعه حضوری آن ها طراحی و راه اندازی شده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،در این مراسم معاون توسعه منابع انسانی شهرداری تهران گفت: باتوجه به شرایط خاص اقتصادی در کشور، در سازمان بازنشستگی شهرداری نه تنها خدمات رسانی به بازنشستگان کاهش پیدا نکرده بلکه این سازمان تلاش کرده تا حمایت خود را بیشتر کند.
 
شیخ با اشاره به کاهش قدرت خرید کارکنان و بازنشستگان دولتی عنوان کرد: مطالعات نشان می دهد بین ۲۰ تا ۷۰ درصد قدرت خرید مردم کاهش پیدا کرده و این یعنی فقیرتر از گذشته شده که در این شرایط دولت باید وارد صحنه شود و سیاست های حمایتی خود را اعمال کند.  
 
وی با اشاره به ترمیم حقوق و دستمزدها گفت: ما در سازمان بازنشستگان شهرداری تلاش می کنیم تا بسته های حمایتی را در اختیار بازنشستگان قرار دهیم تا از این شرایط سخت عبور کنیم، طبق آمار ۱۰درصد بازنشستگان ما زیر ۲ میلیون تومان حقوق می گیرند و بیشتر آن ها نیز کمتر از ۳میلیون. در این شرایط نیاز است که دولت و مجلس نیز به این موضوع توجه کنند تا اقشار آسیب پذیر کمتر صدمه ببینند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
سقوط تاور کرین از ارتفاع 12 متری

سقوط تاور کرین از ارتفاع 12 متری

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از سقوط یک تاور کرین در یک پروژه ساختمانی واقع در جاده مخصوص خبر داد و گفت: خوشبختانه این حادثه تلفات جانی در پی نداشت.
مهمترین  رویداد 26 دی ماه چیست؟

مهمترین رویداد 26 دی ماه چیست؟

۳۹ سال پیش در چنین روزی محمدرضا پهلوی پس از وقایع خونین ۱۷ شهریور و ۱۳ آبان ۵۷، ایران را به مقصد آسوان مصر ترک کرد.