کد خبر: ۸۶۲۷۱
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۲
صبح امروز انجام شد
صبح امروز سازمان بازنشستگان شهرداری از اپلیکین خدمت رفاهی این سازمان رونمایی کرد. این اپلیکیشن برای رفاه بازنشستگان و کاهش مراجعه حضوری آن ها طراحی و راه اندازی شده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،در این مراسم معاون توسعه منابع انسانی شهرداری تهران گفت: باتوجه به شرایط خاص اقتصادی در کشور، در سازمان بازنشستگی شهرداری نه تنها خدمات رسانی به بازنشستگان کاهش پیدا نکرده بلکه این سازمان تلاش کرده تا حمایت خود را بیشتر کند.
 
شیخ با اشاره به کاهش قدرت خرید کارکنان و بازنشستگان دولتی عنوان کرد: مطالعات نشان می دهد بین ۲۰ تا ۷۰ درصد قدرت خرید مردم کاهش پیدا کرده و این یعنی فقیرتر از گذشته شده که در این شرایط دولت باید وارد صحنه شود و سیاست های حمایتی خود را اعمال کند.  
 
وی با اشاره به ترمیم حقوق و دستمزدها گفت: ما در سازمان بازنشستگان شهرداری تلاش می کنیم تا بسته های حمایتی را در اختیار بازنشستگان قرار دهیم تا از این شرایط سخت عبور کنیم، طبق آمار ۱۰درصد بازنشستگان ما زیر ۲ میلیون تومان حقوق می گیرند و بیشتر آن ها نیز کمتر از ۳میلیون. در این شرایط نیاز است که دولت و مجلس نیز به این موضوع توجه کنند تا اقشار آسیب پذیر کمتر صدمه ببینند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
رد صلاحیت قبل از انتخاب تاکنون سابقه نداشته است

رد صلاحیت قبل از انتخاب تاکنون سابقه نداشته است

رئیس شورای شهر تهران گفت: تاکنون در جمهوری اسلامی ایران رد صلاحیت قبل از انتخاب سابقه نداشته است.
توصیه هاشمی به رسانه ها/ از ایجاد فضای منفی حزبی و قومیتی بپرهیزید

توصیه هاشمی به رسانه ها/ از ایجاد فضای منفی حزبی و قومیتی بپرهیزید

رئیس شورای اسلامی شهر تهران از اصحاب رسانه خواست با توجه به زحمات صادقانه و پاکدستی افشانی در مدتی که عهده‌دار مسئولیت پردغدغه شهرداری تهران است نسبت به انعکاس تلاش های وی همراهی کرده و از انتشار هرگونه مطلبی که ایجاد فضای منفی حزبی یا قومیتی دارد بپرهیزند تا شاهد فضای اخلاقی منزهی در حوزه مدیریت شهری باشیم.