کد خبر: ۸۶۲۷۱
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۲
صبح امروز انجام شد
صبح امروز سازمان بازنشستگان شهرداری از اپلیکین خدمت رفاهی این سازمان رونمایی کرد. این اپلیکیشن برای رفاه بازنشستگان و کاهش مراجعه حضوری آن ها طراحی و راه اندازی شده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،در این مراسم معاون توسعه منابع انسانی شهرداری تهران گفت: باتوجه به شرایط خاص اقتصادی در کشور، در سازمان بازنشستگی شهرداری نه تنها خدمات رسانی به بازنشستگان کاهش پیدا نکرده بلکه این سازمان تلاش کرده تا حمایت خود را بیشتر کند.
 
شیخ با اشاره به کاهش قدرت خرید کارکنان و بازنشستگان دولتی عنوان کرد: مطالعات نشان می دهد بین ۲۰ تا ۷۰ درصد قدرت خرید مردم کاهش پیدا کرده و این یعنی فقیرتر از گذشته شده که در این شرایط دولت باید وارد صحنه شود و سیاست های حمایتی خود را اعمال کند.  
 
وی با اشاره به ترمیم حقوق و دستمزدها گفت: ما در سازمان بازنشستگان شهرداری تلاش می کنیم تا بسته های حمایتی را در اختیار بازنشستگان قرار دهیم تا از این شرایط سخت عبور کنیم، طبق آمار ۱۰درصد بازنشستگان ما زیر ۲ میلیون تومان حقوق می گیرند و بیشتر آن ها نیز کمتر از ۳میلیون. در این شرایط نیاز است که دولت و مجلس نیز به این موضوع توجه کنند تا اقشار آسیب پذیر کمتر صدمه ببینند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تصادف پژو ۲۰۶ با پراید و گاردریل بزرگراه ستاری/ تصاویر

تصادف پژو ۲۰۶ با پراید و گاردریل بزرگراه ستاری/ تصاویر

ساعت ۰۹:۵۳ صبح دیروز دوشنبه تصادف پژو ۲۰۶ با پراید و گاردریل در مسیر شمال به جنوب بزرگراه ستاری، قبل از فردوس غرب یک مصدوم بر جا گذاشت. از میان سه سرنشین پژو، یک زن از قسمت سر مصدوم شد ولی دیگر سرنشینان این خودرو و خودروی دیگر صدمه‌ای ندیدند.
سیدخندان یا سید عصبانی!

سیدخندان یا سید عصبانی!

سیدخندان و داستان واقعی اش در بوجود آمدن محله « سیدخندان تهران درجاده قدیم شمیران » که در خیابان کوروش فعلی قرار گرفته است.