کد خبر: ۸۶۲۴۸
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۳
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان خبر داد
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان از فعالیت ۴۵۰ نیرو در ۳۰ راهدارخانه استان زنجان خبر داد و گفت: ۲۷۵ دستگاه خودرو راهداری همزمان با فصل سرما در جاده‌ها هستند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، غلامحسن علی‌اکبری در جمع خبرنگاران در محل اداره راهداری، به تمهیدات راهداری در فصل سرما اشاره کرد و گفت: راهداری زنجان در آمادگی کامل است و تمهیدات لازم را پیش‌بینی کرده است. 

وی از بکارگیری ۴۵۰ نیرو در ۳۰ راهدارخانه استان زنجان خبر داد و اظهار کرد: ۲۷۵ دستگاه خودرو سبک و سنگین راهداری در فصل سرما در جاده‌هاخدمات لازم را به مردم ارائه خواهند داد. 

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان زنجان گفت: نیروهای راهداری در گردنه‌های برف‌گیر و ارتفاعات حضور دارند. 

علی‌اکبری تأکید کرد: در استان زنجان بیش از پنج‌هزار و ۸۴۲ کیلومتر راه اصلی و شریانی و معادل ۱۱ هزار کیلومتر راه همسنگ و ۳۰ راهدارخانه وجود دارد که برای زمستان تجهیز شده‌اند.

وی افزود: لوازم موردنیاز راهدارخانه، از جمله نمک به میزان لازم تهیه‌ شده و در اختیار راهدارخانه‌ها قرار گرفته است. 

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان زنجان گفت: همه ماشین‌آلات سنگین و نیمه‌سوخته تجهیز شده‌اند و برای امسال مشکلی در بحث تجهیزات وجود ندارد، اداره راهداری برتامین امنیت جانی مردم بسیار تأکید دارد.
برچسب ها: شهرفردا ، زنجان ، راهداری
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
انتقاد تند عضو شورا از انتصاب شبانه افشانی

انتقاد تند عضو شورا از انتصاب شبانه افشانی

رییس کمیته اجتماعی شورای شهر تهران به انتصابات شهردار تهران واکنش نشان داد.
افشانی امروز شهرداری را ترک می کند

افشانی امروز شهرداری را ترک می کند

مشاور پارلمانی شهردار تهران با بیان اینکه طبق قانون 26 آبان ماه باید بازنشستگان محل کار خود را ترک کنند، گفت:‌محمدعلی افشانی شهردار تهران امروز بهشت را ترک می‌کند.