کد خبر: ۸۶۲۴۱
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۶
در ۶ ماهه نخست امسال صورت گرفت
مدیرعامل ستاد دیه استان کرمانشاه از آزادی ۶۹ زندانی جرائم غیرعمد در این استان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، بابک ترابی در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: طی ۶ ماه نخست امسال ۶۹ نفر زندانی جرائم غیر عمد از زندان کرمانشاه آزاد شدند که از این تعداد دو نفر زندانی مربوط به تصادف، یک نفر زندانی ناشی از حوادث کار کارگاهی، ۴۸ نفر بدهکار بانکی، ۱۵ نفر بدهکار مهریه و سه نفر عدم پرداخت کننده نفقه بودند.

وی افزود: میزان بدهی این ۶۹ نفر بیش از ۵۹ میلیارد و ۵۳۱ میلیون ریال بوده که از این میزان ۱۸ میلیارد و ۷۳۱ میلیون ریال از سوی شکات بخشیده شده است.

مدیرعامل ستاد دیه استان کرمانشاه بر ترویج فرهنگ عفو و بخشش در جامعه تاکید کرد و گفت: باقی بدهی این افراد از منابع مختلف نظیر آورده مددجو، اعطای تسهیلات بانکی از سوی ستاد دیه، کمک های این ستاد و پرداخت شرکت های بیمه ای تامین شده است.

وی با بیان اینکه ۱۷ نفر از این زندانیان از تسهیلات بانکی بهره‌مند شدند و مابقی از طریق سایر منابع تامین اعتبار شدند، گفت:  علاوه بر آزادی ۶۹ نفر زندانی جرائم غیر عمد از طریق پرداخت مالی، ۲۵ نفر هم  با انجام مشاوره و دعوت به مصالحه آزاد شدند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
رد صلاحیت قبل از انتخاب تاکنون سابقه نداشته است

رد صلاحیت قبل از انتخاب تاکنون سابقه نداشته است

رئیس شورای شهر تهران گفت: تاکنون در جمهوری اسلامی ایران رد صلاحیت قبل از انتخاب سابقه نداشته است.
توصیه هاشمی به رسانه ها/ از ایجاد فضای منفی حزبی و قومیتی بپرهیزید

توصیه هاشمی به رسانه ها/ از ایجاد فضای منفی حزبی و قومیتی بپرهیزید

رئیس شورای اسلامی شهر تهران از اصحاب رسانه خواست با توجه به زحمات صادقانه و پاکدستی افشانی در مدتی که عهده‌دار مسئولیت پردغدغه شهرداری تهران است نسبت به انعکاس تلاش های وی همراهی کرده و از انتشار هرگونه مطلبی که ایجاد فضای منفی حزبی یا قومیتی دارد بپرهیزند تا شاهد فضای اخلاقی منزهی در حوزه مدیریت شهری باشیم.