کد خبر: ۸۶۲۴۱
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۶
در ۶ ماهه نخست امسال صورت گرفت
مدیرعامل ستاد دیه استان کرمانشاه از آزادی ۶۹ زندانی جرائم غیرعمد در این استان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، بابک ترابی در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: طی ۶ ماه نخست امسال ۶۹ نفر زندانی جرائم غیر عمد از زندان کرمانشاه آزاد شدند که از این تعداد دو نفر زندانی مربوط به تصادف، یک نفر زندانی ناشی از حوادث کار کارگاهی، ۴۸ نفر بدهکار بانکی، ۱۵ نفر بدهکار مهریه و سه نفر عدم پرداخت کننده نفقه بودند.

وی افزود: میزان بدهی این ۶۹ نفر بیش از ۵۹ میلیارد و ۵۳۱ میلیون ریال بوده که از این میزان ۱۸ میلیارد و ۷۳۱ میلیون ریال از سوی شکات بخشیده شده است.

مدیرعامل ستاد دیه استان کرمانشاه بر ترویج فرهنگ عفو و بخشش در جامعه تاکید کرد و گفت: باقی بدهی این افراد از منابع مختلف نظیر آورده مددجو، اعطای تسهیلات بانکی از سوی ستاد دیه، کمک های این ستاد و پرداخت شرکت های بیمه ای تامین شده است.

وی با بیان اینکه ۱۷ نفر از این زندانیان از تسهیلات بانکی بهره‌مند شدند و مابقی از طریق سایر منابع تامین اعتبار شدند، گفت:  علاوه بر آزادی ۶۹ نفر زندانی جرائم غیر عمد از طریق پرداخت مالی، ۲۵ نفر هم  با انجام مشاوره و دعوت به مصالحه آزاد شدند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
سقوط تاور کرین از ارتفاع 12 متری

سقوط تاور کرین از ارتفاع 12 متری

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از سقوط یک تاور کرین در یک پروژه ساختمانی واقع در جاده مخصوص خبر داد و گفت: خوشبختانه این حادثه تلفات جانی در پی نداشت.
مهمترین  رویداد 26 دی ماه چیست؟

مهمترین رویداد 26 دی ماه چیست؟

۳۹ سال پیش در چنین روزی محمدرضا پهلوی پس از وقایع خونین ۱۷ شهریور و ۱۳ آبان ۵۷، ایران را به مقصد آسوان مصر ترک کرد.