کد خبر: ۸۶۲۳۰
تاریخ انتشار: ۱۶ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۹
رضایی تاکید کرد:
رییس اداره توسعه فرهنگ شهروندی شهرداری اصفهان گفت: با توجه به فرارسیدن فصل سرما ۳۰۰ تابلوی شهری علایم مسمومیت با گاز مونواکسیدکربن را هشدار می‌دهد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، احمد رضایی دارافشانی در گفت و گو با خبرنگاران اظهارکرد: تابلوهای شهری هدفمند و متناسب با نکاتی است که شهروندان باید از آنها مطلع و آگاهی داشته باشند، با توجه به اینکه امسال فصل سرما و برودت هوا زودتر از راه رسیده است، تابلوهای شهروندی به موضوع مهم رعایت نکات ایمنی هنگام استفاده از بخاری و نصب اتصالات آن اختصاص یافته است.

رییس اداره توسعه فرهنگ شهروندی شهرداری اصفهان با بیان اینکه هر سال در خصوص رعایت نکردن موارد ایمنی هنگام نصب و راه‌اندازی بخاری و اتصالات آن آمارهایی از گازگرفتگی و فوت به گوش می‌رسد، تصریح کرد: امسال حدود ۱۰۰ پایه بتنی از تابلوهای شهری در خصوص نحوه نصب لوله‌های بخاری و نصب وسایل گرمایشی و ۳۰۰ تابلوی شهری علایم مسمومیت با گاز مونواکسیدکربن را به شهروندان هشدار می‌دهد.

وی ادامه داد: طی امروز و فردا ۳۰ هزار بروشور تکمیلی در خصوص این مسایل در وسایل حمل و نقل عمومی شهر نصب می‌شود که امیدواریم شهروندان این تابلوها را مورد توجه قرار داده و با رعایت نکاتی که هشدار داده شده، زمستان خوبی را پشت سر بگذارند.

رضایی از تدوین نقشه راه این اداره برای اجرای هدفمند و کارآمد فرهنگ شهروندی خبر داد و گفت: این نقشه راه، یک برنامه عملیاتی بوده که در چارچوب وظایف برنامه‌های این اداره تدوین شده است.

وی با بیان اینکه در این نقشه راه، سمت و سوی برنامه‌ها و اهداف اداره توسعه فرهنگ شهروندی شهرداری اصفهان مشخص شده است، افزود: محور برنامه‌ها در نقشه راه، توسعه مخاطب است و این موضوع به شدت در حال پیگیری است؛ بر اساس نگاه توسعه مخاطب، مراکز جمعیتی شهروندان همچون مجتمع‌های مسکونی، باغ‌های بانوان و مدارس شناسایی خواهند شد و پیام‌ها و آموزه‌های شهروندی را در قالب‌های متفاوت و به صورت هدفمند به آنها انتقال خواهیم داد.

رییس اداره توسعه فرهنگ شهروندی شهرداری اصفهان با بیان اینکه حوزه فرهنگ، مخاطب محور است گفت: اگر نگاه توسعه‌ای داشته باشیم، می‌توانیم گستره بیشتری از مخاطبان را زیر پوشش برنامه‌های فرهنگ شهروندی قرار دهیم و پیام‌های شهروندی بهتر و موثر به شهروندان انتقال داده شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اجرای تئاترهای محیطی در پلازای میدان ولیعصر

اجرای تئاترهای محیطی در پلازای میدان ولیعصر

مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو از انعقاد قرارداد این شرکت با دبیرخانه جشنواره تئاتر خبر داد.
انعقاد توافقنامه ساخت 376 واگن براي متروي تهران

انعقاد توافقنامه ساخت 376 واگن براي متروي تهران

در مراسم انعقاد توافقنامه تامین قطارهای خط ۷ متروی تهران که امروز با حضور شهردار و رئیس شورای شهر تهران برگزار شد، قرار ساخت ۳۷۶ واگن برای متروی تهران گذاشته شد.
پربازدیدترین ها
آخرین اخبار