کد خبر: ۸۶۲۳
تاریخ انتشار: ۰۱ آبان ۱۳۹۵ - ۲۰:۳۱
دوشنبه برگزار می‌شود
یک عضو مجمع نمایندگان تهران از برگزاری اولین جلسه این مجمع با شهردار تهران و معاونانش در روز دوشنبه هفته جاری خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی شهر فردا، علیرضا رحیمی نماینده تهران گفت: قرار بود این جلسه حدود دو ماه قبل برگزار شود که این اتفاق نیفتاد و موکول به دوشنبه هفته جاری شد، جلسه‌ای که در راستای تعامل مجمع تهران با مجموعه‌های مسئول است.

به گفته وی، در این جلسه چالش‌های شهر تهران و راهکارهای همکاری‌های متقابل مجمع تهران با شهرداری برای رفع این مشکلات پیرو جلسه قبلی با شورای شهر برگزار می‌شود.

نماینده تهران تأکید کرد که این جلسه ارتباطی با موضوع تحقیق و تفحص از املاک‌های نجومی ندارد چرا که این موضوع در کمیسیون عمران در حال بررسی است.

رحیمی در پایان گفت که این جلسه در مجلس برگزار می‌شود.

منبع: ایسنا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
منتقمین پایتخت پیام خونخواهی سردار شهید را به گوش  دنیا رساندند

منتقمین پایتخت پیام خونخواهی سردار شهید را به گوش دنیا رساندند

پیکرشهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهید ابو مهدی مهندس و شهدای مقاومت درحالیکه بر دستان میلیونی منتقمان پایتخت تشیع شد با نماز ولی امر مسلمین رهبر معظم انقلاب بدرقه گردید. حضور اعضای کتائب حزب الله عراق در مراسم تشییع شهید سلیمانی در تهران
خروج هواپیمای تهران-ماهشهر از باند فرودگاه/ این حادثه مصدوم نداشت

خروج هواپیمای تهران-ماهشهر از باند فرودگاه/ این حادثه مصدوم نداشت

صبح امروز هواپیمای شرکت کاسپین که قرار بود ماهشهر را به مقصد تهران ترک کند، از باند فرودگاه خارج شد! رویدادی که منجر به وارد آمدن خساراتی به هواپیما شد، اما آن گونه که گزارش‌ها نشان می‌دهد، خوش بختانه فرجام تلخی به دنبال نداشته است.