کد خبر: ۸۶۲۲۷
تاریخ انتشار: ۱۶ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۰
مدیر عامل سازمان نظارت و مدیریت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد خبر داد
مدیر عامل سازمان نظارت و مدیریت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد گفت: با اجرای طرح بهسازی میدان راه آهن به دستور شهردار مشهد، پارکینک و ایستگاه تاکسی در این میدان و در سه روز پایانی ماه صفر آماده بهره برداری است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مهدی علوی مقدم بیان کرد: 1200 دستگاه تاکسی به صورت آماده باش امر جابه جایی زائران را از مبادی ورودی چون پایانه مسافربری، راه آهن و فرودگاه را در این سه روز خواهند داشت.
وی ادامه داد: مرخصی تمام تاکسیرانان و پرسنل این سازمان نیز در این سه روز در جهت ارائه هرچه بهتر خدمات به زائران و شهروندان لغو گردیده است.
علوی مقدم ابراز کرد: بیش از 1000دستگاه تاکسی نیز در خطوط اطراف حرم مسافران را جابه جا خواهند کرد.
به گفته وی، 4000 دستگاه نیز به صورت گردشگری در طول شبانه روز فعالیت خواهند داشت و شبکه بی سیم با 200 دستگاه تاکسی نیز آماده سرویس دهی در ایام خواهند بود. 
علوی مقدم خاطر نشان کرد: تعدادی دستگاه تاکسی در مسیرهای حرم مطهر رضوی نیز به مانند سال‌های گذشته جابه جایی زائران را به صورت صلواتی خواهند داشت.
وی افزود: در سال گذشته 100 دستگاه تاکسی در مسیرهای زائران پیاده ارائه خدمات می‌کردند که امسال این تعداد به 200 دستگاه خواهد رسید.
مدیر عامل سازمان نظارت و مدیریت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد اظهار کرد: با توجه به اینکه میزان پرداخت کرایه تاکسی‌های ما بر اساس تاکسیمتر خواهد بود و شهر مشهد جزو معدود شهرهایی است که به صورت مدون از این امکان استفاده می کند، بنابراین با هرگونه تخلف از سوی تاکسیرانان در اخذ پول بیشتر، برخورد خواهد شد.
علوی مقدم اضافه کرد: گشت‌های خودرویی ما نیز به صورت آماده باش با 15 گشت در مبادی ورودی حرم و ... و 100 بازرس بر تاکسیرانان نظارت خواهند کرد.
وی گفت: همچنین با اجرای طرح بهسازی میدان راه آهن به دستور شهردار مشهد، پارکینک و ایستگاه تاکسی در این میدان و دراین ایام آماده بهره‌برداری است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تهران از مشکل تمرکز رنج می‌برد

تهران از مشکل تمرکز رنج می‌برد

حناچی با اشاره بهتهران از مشکل تمرکز رنج می برد، خطاب به رئیس جمهور گفت: این مشکل یک مشکل حاکمیتی است؛ جمعیت باید به شکل تعادل منطقه‌ای در کل کشور توزیع و از ظرفیت هیات وزیران در این امر استفاده شود.
بهره برداری از فاز اول خط ۶ مترو تهران با حضور رئیس جمهور

بهره برداری از فاز اول خط ۶ مترو تهران با حضور رئیس جمهور

فاز اول خط ۶ مترو تهران صبح امروز با حضور رئیس جمهور به بهره‌برداری رسید.