کد خبر: ۸۶۲۲۵
تاریخ انتشار: ۱۶ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۲
در سه روز پایانی ماه صفر صورت می گیرد
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد از افزایش ساعات سرویس‌دهی قطار شهری و کاهش سرفاصله زمانی قطارها و همچنین افزایش ساعت سرویس‌دهی خطوط اتوبوسرانی منتهی به حرم مطهر در سه روز پایانی دهه آخر صفر خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، وحید برکچی اظهار کرد: به این مناسبت ساعات سرویس‌دهی خطوط قطار شهری تا ساعت 24 در روزهای سه شنبه و چهارشنبه و تا ساعت 23 در روز پنج شنبه، افزایش خواهد یافت تا زائران و شهروندان مشهدی هرچه بهتر در این مسیر تردد کنند.
وی ابراز کرد: همچنین میزان هدوی (سر فاصله زمانی رسیدن قطار شهری به ایستگاه) نیز در این سه روز به 4.5 دقیقه تا 6 دقیقه کاهش خواهد یافت.
برکچی ادامه داد: در بخش اتوبوسرانی نیز، 350 دستگاه اتوبوس تا ساعت 24 در مسیر منتهی به حرم مطهر رضوی سرویس‌دهی خواهند کرد و سرویس دهی خطوط شبانه نیز به صورت کامل تا ساعت 6 صبح نیز دایر است. 
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد اظهار کرد: اتوبوس‌های نیز به صورت دربستی از پایانه به مسیرهای ورودی و مسیرهای اسکان زائر فعالیت خواهند داشت.
به گفته برکچی، همچنین به همین مناسبت، 54 پارکینگ حاشیه‌ای الیت نیز با ظرفیت 10 هزار جای پارک نیز در سطح شهر برای زائران در نظرگرفته شده است.
وی اظهار کرد: پارکینگ‌های میدان شهدا، خیابان سرشور، امام رضا(ع)، جنت، دانش شرقی، وحدت و راه آهن نیز برای این سه روز آماده می‌باشد.
برکچی یادآور شد: از شهروندان و زائران نیز تقاضا داریم تا در این سه روز در مسیرهای منتهی به حرم کمتر از خودروهای شخصی خود استفاده کنند و در مسیرهای منتهی به حرم مطهر رضوی، ممنوعیت ترافیک اعمال خواهد شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تهران از مشکل تمرکز رنج می‌برد

تهران از مشکل تمرکز رنج می‌برد

حناچی با اشاره بهتهران از مشکل تمرکز رنج می برد، خطاب به رئیس جمهور گفت: این مشکل یک مشکل حاکمیتی است؛ جمعیت باید به شکل تعادل منطقه‌ای در کل کشور توزیع و از ظرفیت هیات وزیران در این امر استفاده شود.
بهره برداری از فاز اول خط ۶ مترو تهران با حضور رئیس جمهور

بهره برداری از فاز اول خط ۶ مترو تهران با حضور رئیس جمهور

فاز اول خط ۶ مترو تهران صبح امروز با حضور رئیس جمهور به بهره‌برداری رسید.