کد خبر: ۸۶۲۲۳
تاریخ انتشار: ۱۶ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۲
در برخورد ۴ دستگاه خودرو
در پی تصادف چهار دستگاه سواری خودرو در محور مشگین شهر – سه راهی صحرا هفت نفر کشته و مصدوم شدند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، در این تصادف زنجیره ای که در محور مواصلاتی مشگین شهر – اردبیل رخ داد دو نفر از سرنشینان یکی از خودروهای دچار سانحه تصادف کشته و پنج تن دیگر مصدوم شدند.

رئیس پلیس راه استان اردبیل در تشریح چگونگی وقوع این تصادف طی گفتگو با خبرنگار مهر گفت: در این حادثه یک دستگاه وانت نیسان که از سه راهی صحرا به سمت اردبیل در حرکت بوده به دلیل انحراف به چپ با یک دستگاه خودرو سواری سمند تصادف می کند که در اثر این تصادف دو خودرو دیگر که پست سر نیسان در حرکت بوده اند به صورت زنجیره ای با یکدیگر برخورد می کنند.

سرهنگ حجت فتاحی اضافه کرد: با توجه به شدت برخورد بین دو خودرو نیسان به عنوان عامل تصادف در اثر انحراف به چپ با خودرو سمند، راننده و سرنشین جلو خودرو سمند که یک نفر مرد و یک نفر خانم بوده گیر می کنند که در ادامه به دلیل آتش سوزی این دو نفر به صورت ناگوار جان خود را از دست می دهند.  

وی با بیان اینکه زمان آتش سوزی پس از تصادف کوتاه بوده است، یادآور شد: در این فاصله چند دقیقه ای تلاش های خود سرنشینان و نیز رانندگان گذری و برخی از افراد حاضر برای خلاصی از خودرو و نیز خاموشی آتش بی نتیجه مانده و این حادثه دلخراش را دامن زده است.

رئیس پلیس راه استان با اشاره به وجود سه سرنشین دیگر در خودرو سمند بیان داشت: این افراد پس از تصادف بلافاصله از خودرو خارج شده بودند.

وی با تاکید بر اینکه این تصادف پنج مصدوم نیز در پی داشته است، تصریح کرد: مصدومان این حادثه از سه خودرو دیگر از جمله راننده وانت نیسان بوده که به مراکز درمانی منتقل شده اند.

فتاحی به نکته قابل توجهی در این حادثه اشاره کرد و متذکر شد: اجساد سوخته سرنشینان خودرو سمند پس از رهاسازی به مدت نزدیک به سه ساعت در کنار جاده به حال خود رها شده بودند و انتقال این اجساد به دلایل نامعلوم از سوی سازمان های متولی انجام نگرفته بود که همین موضوع صحنه دلخراشی را برای مردم رقم زده بود.

گفتنی است علاوه بر این نکته؛ برخی از شاهدان این تصادف نیز از رفتار جمعیت حاضر در صحنه تصادف که به جای کمک برای خاموش کردن آتش، اقدام به فیلمبرداری از آتش سوزی خودرو و سرنشینان آن کرده بودند، ابراز انتقاد و انزجار شدید کردند و تاکید داشتند که اگر اکثریت حاضر در این صحنه بجای فیلمبرداری اقدام به خاموش کردن آتش می کردند این دو سرنشین در آتش نمی سوختند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
انتقاد تند عضو شورا از انتصاب شبانه افشانی

انتقاد تند عضو شورا از انتصاب شبانه افشانی

رییس کمیته اجتماعی شورای شهر تهران به انتصابات شهردار تهران واکنش نشان داد.
افشانی امروز شهرداری را ترک می کند

افشانی امروز شهرداری را ترک می کند

مشاور پارلمانی شهردار تهران با بیان اینکه طبق قانون 26 آبان ماه باید بازنشستگان محل کار خود را ترک کنند، گفت:‌محمدعلی افشانی شهردار تهران امروز بهشت را ترک می‌کند.