کد خبر: ۸۶۲۱۸
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۷
در هفتمین همایش ملی پدافندغیرعامل کشور؛
در هفتمین همایش ملی پدافندغیرعامل کشور، شهردار سنندج بعنوان شهردار برتر کشور در حوزه پدافند غیرعامل انتخاب شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، هفتمین همایش ملی پدافند غیر عامل کشور با حضور جمعی از مسئولان کشوری و لشکری در سالن همایش های بین المللی صدا و سیما در تهران برگزار شد که در این همایش از برگزیدگان این حوزه تجلیل بعمل آمد.

بر اساس این گزارش در هفتمین همایش ملی پدافند غیرعامل کشور از شهردار سنندج، وزیران کشور و آموزش و پرورش، استانداران کرمانشاه، ایلام، خوزستان و فرمانده دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله به دلیل توجه و برنامه ریزی در حوزه پدافند غیرعامل بعنوان افراد برتر در سال ۹۷ انتخاب و تجلیل شد.

گفتنی است در این مراسم سردار جلالی رئیس سازمان پدافند غیر عامل کشور، سرلشکر عطالله صالحی جانشین رئیس ستاد کل نیروهای مسلح، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور و علوی وزیر اطلاعات سخنرانی داشتند.

در ادامه مراسم هفتمین همایش ملی پدافند غیر عامل از جمعی از برگزیدگان حوزه پدافند غیر عامل که برنامه ریزی و اقدامات مناسبی در این حوزه در سالجاری داشتند تجلیل بعمل آمد.

در بین شهرداران کشور حشمت الله صیدی شهردار سنندج بعنوان شهردار برتر کشور در خصوص توجه و اقدامات مناسب در حوزه پدافند غیر عامل انتخاب و با اهدا لوح تقدیری از وی تجلیل بعمل آمد.

در این مراسم علاوه بر شهردار سنندج از وزیران کشور و آموزش وپرورش، استانداران استان های کرمانشاه، ایلام و خوزستان و همچنین فرمانده دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله که بعنوان برگزیدگان حوزه پدافند غیر عامل در سال ۹۷ انتخاب شده بودند تجلیل بعمل آمد.
برچسب ها: شهرفردا ، کردستان ، شهردار
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
سقوط تاور کرین از ارتفاع 12 متری

سقوط تاور کرین از ارتفاع 12 متری

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از سقوط یک تاور کرین در یک پروژه ساختمانی واقع در جاده مخصوص خبر داد و گفت: خوشبختانه این حادثه تلفات جانی در پی نداشت.
مهمترین  رویداد 26 دی ماه چیست؟

مهمترین رویداد 26 دی ماه چیست؟

۳۹ سال پیش در چنین روزی محمدرضا پهلوی پس از وقایع خونین ۱۷ شهریور و ۱۳ آبان ۵۷، ایران را به مقصد آسوان مصر ترک کرد.