کد خبر: ۸۶۲۰۲
تاریخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۶
"ویکونا" یکی از زیباترین چهارپایان در صحرای آتاکاما است. رنگ پوستش با طبیعت گرم کویر همخوانی جالبی دارد و برای همین سوژه‌ی بسیار خوبی برای عکاسان است.

"هنریکو اولسن" عکاس ۲۴ ساله، شاهد رویاروی و جنگ تن به تن دو "ویکونا" بوده و این تصاویر را با دوربین خود ثبت کرده است. به گفته‌ی او، تلاش بسیاری کرده که در بهترین زمان و در بهترین مکان قرار گیرد تا عکس‌های خوبی بگیرد. او همچنین تأکید کرد که به صحرای آتاکاما آمده تا فقط همگونی رنگ پوست این جانور را با طبیعت زیبای کویر نشان دهد.

تصاویر/جنگ تن به تن
 
"ویکوناها" از نژاد "لاماها" هستند، اما زندگی در صحرا را به ماندن در تپه‌ها ترجیح دادند.
 
تصاویر/جنگ تن به تن
تصاویر/جنگ تن به تن
تصاویر/جنگ تن به تن
 
در این جنگ هرگونه حرکتی برای پیروزی انجام می‌دهند. "ویکونا" تن هم نوع خود را گاز می‌گیرد.
 
تصاویر/جنگ تن به تن
 
وقتی از نزدیک به عکس ها نگاه می کنیم،شدت درگیری بین ویکوناها را به وضوح خواهیم دید و اینکه هرکدام تلاش دارد به دیگری آسیب بزند.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تعویق در فرآیند انتخاب شهردار

تعویق در فرآیند انتخاب شهردار

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران گفت: با توجه به بررسی استفساریه مستثنی شدن شهرداران از قانون منع به کارگیری بازنشستگان در کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی فرایند انتخاب شهردار چند روز به تعویق افتاد.
سقوط دلار دیوانه

سقوط دلار دیوانه

فشار بازار ارز از روز دوشنبه افتاد ،تا در یک سراشیبی از 17 به 15 هزار تومان تنزل یابد ،سقوط قیمتی که کارشناسان معتقدند به دلیل عرضه دلارهای خانگی به بازار ،تصمیمات جدید بانک مرکزی ،افزایش قیمت نفت اتفاق افتاده و روند نزولی استمرار خواهد داشت.