کد خبر: ۸۶۱۸۲
تاریخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۳
قاضی ویژه قتل مشهد در مورد جزئیات قتل با ۸۰ ضربه چاقو توسط یک مرد توضیحاتی ارائه کرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، قاضی میرزایی در گفت‌وگو با خبرنگاران در مشهدمقدس اظهار داشت: مرد جوانی در منطقه طرق مشهد عصر روز گذشته اقدام به سلاخی همسر و فرزند یک و نیم ساله‌اش کرد و خود نیز اقدام به خودکشی کرده است.

قاضی ویژه قتل عمد مشهد با اشاره به اینکه اختلاف خانوادگی عامل اصلی این قتل است، بیان کرد: بررسی‌های مقدماتی بیانگر این اختلافات بود و منجر به این شده که مرد با 80 ضربه چاقو همسر و فرزندش را به قتل برساند و سپس نیز خود اقدام به خودکشی کند.

میرزایی افزود: در محل قتل دست نوشته‌ای کشف شد که مرد آن را یادداشت کرده و در آن به علت این اقدام اشاره شده و عنوان شده است که اختلافات خانوادگی عامل این مسئله بوده، ضمن اینکه مرد قبل از مبادرت به قتل از طریق پیامک به خواهرش اعلام کرده که همسر و فرزندش را می‌کشد و به زندگی خودش نیز خاتمه می‌دهد.

وی گفت: قاتل که اقدام به خودکشی کرده اینک در بیمارستان است و مباحث درمانی وی دنبال می‌شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
بهره برداری از ۲۰۰ کیلومتر خط با ۱۱۵ ایستگاه طی ۲۰ سال

بهره برداری از ۲۰۰ کیلومتر خط با ۱۱۵ ایستگاه طی ۲۰ سال

مدیر عامل شرکت بهره برداری مترو تهران گفت: پس از گذشت ۲۰ سال امروز شرکت بهره برداری مترو تهران با افتخار شاهد بهره برداری از ۲۰۰ کیلومتر خط با ۱۱۵ ایستگاه فعال است.
راهپیمایی 22 بهمن در سراسر ایران/ تصاویر

راهپیمایی 22 بهمن در سراسر ایران/ تصاویر

مراسم راهپیمایی یوم الله 22 بهمن و بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی روز دوشنبه با حضور پرشور مردم در سراسر کشور برگزار شد.