کد خبر: ۸۶۱۷۵
تاریخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۵
رئیس گروه پیش بینی هواشناسی استان ایلام:
رئیس گروه پیش بینی هواشناسی استان ایلام گفت: سامانه بارشی در ایلام امروز به اوج فعالیت خود می رسد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مجتبی میهن پرست در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: سامانه بارشی که از دیروز وارد استان شده بارش های متوسطی در سطح استان به عمل آورد به طوری که در شهر ایلام دیروز ۶ میلی متر بارندگی داشتیم.

وی افزود: این سامانه بارشی امروز و فردا نیز در سطح استان فعال است به خصوص برای اواخر وقت امروز به اوج فعالیت خود می رسد.

وی تصریح کرد:  پیش بینی می شود فعالیت این سامانه در امروز همراه با رگبار و رعد و برق شدید، وزش باد شدید، احتمال خطرات آبگرفتگی معابر، سیلابی شدن مسیل ها در استان همراه باشد.

میهن پرست تصریح کرد: فعالیت این سامانه بارشی برای فردا مقدار آن نسبت به امروز کمتر می شود و از اواخر وقت فردا به تدریج از جو استان خارج می شود.

وی ادامه داد: از نظر دمای دیروز دهلران با ۲۶ درجه سانتی گراد گرمترین نقطه استان و ملکشاهی، لومار، ایوان با ۱۱ درجه سانتی گراد خنک ترین مناطق استان گزارش شده است.

وی افزود: دمای شهر ایلام نیز دیروز در گرمترین ساعات به ۱۴ درجه سانتی گراد رسیده است که طی امروز و چند روز آینده نیز روند کاهشی دما با شیب ملایم وجود دارد.
برچسب ها: شهرفردا ، ایلام ، هواشناسی
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
انتقاد تند عضو شورا از انتصاب شبانه افشانی

انتقاد تند عضو شورا از انتصاب شبانه افشانی

رییس کمیته اجتماعی شورای شهر تهران به انتصابات شهردار تهران واکنش نشان داد.
افشانی امروز شهرداری را ترک می کند

افشانی امروز شهرداری را ترک می کند

مشاور پارلمانی شهردار تهران با بیان اینکه طبق قانون 26 آبان ماه باید بازنشستگان محل کار خود را ترک کنند، گفت:‌محمدعلی افشانی شهردار تهران امروز بهشت را ترک می‌کند.